Více
  1.6 C
  Czech
  Čtvrtek, 1 prosince, 2022

  Aplikace YouTube Music již plnohodnotně na Wear OS

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Uživatelé Wear OS si konečně poslechnou hudbu prostřednictvím aplikace YouTube Music přes WI-FI a LTE, uvedla společnost Google. Aplikaci navíc bude možné přidat jako widget na plochu obrazovky pro snadný přístup k posledně přehrávaným playlistům či k vyhledávání skladeb. V nedávné minulosti přitom posluchači mohli písně pouze stahovat a poslouchat offline, píše The Verge. 

  V roce 2020 technologická společnost Google ukončila jedinou nativní službu pro přehrávání hudby na operačním systému Wear OS Google Play Music, připomíná server The Verge

  Technologický gigant přišel s „náhradní“ aplikací YouTube Music loni v létě při uvedení Galaxy Watch 4 od společnosti Samsung na trh. Aplikace nejprve byla exkluzivní pro Wear OS 3. Google přitom před Wear OS 2 upřednostnil Apple Watch

  Posluchači a uživatelé mohli po zavedení aplikace do Wear OS 2 své oblíbené skladby stáhnout a poslouchat pouze offline. 

  Jak se zdá, Google se rozhodl udělat z YouTube Music plnohodnotnou aplikaci pro přehrávání hudby na chytrých hodinkách.

  Uživatelé Wear OS si konečně s novou aktualizací poslechnou na YouTube Music hudbu online. 

  Aplikace v online režimu však nebude pro každého 

  Google tento týden oznámil možnost přehrávat oblíbenou hudbu na Wear OS prostřednictvím aplikace YouTube Music na WI-FI či LTE. 

  Uživatel v aplikaci najde k dispozici 80 milionů skladeb. Kromě streamování bez reklam má YouTube Music podporovat funkci chytrého stahování. To znamená automatické stahování označených skladeb, které se vám líbí, pro možnost poslechu v režimu offline. 

  Další novinkou má být možnost přidání aplikace jako widget na obrazovku, což uživateli umožní rychlý přístup k seznamu nedávno přehrávaných skladeb či snadné vyhledávání jednotlivých titulů. 

  Abyste však mohli v aplikaci poslouchat online, musíte být předplatiteli YouTube Music Premium. 

  Rozhodnutí Google není překvapivé. Minulý týden na své každoroční konferenci I/O prozradil podzimní uvedení na trh svých debutových chytrých hodinek Pixel Watch, na nichž si budete moci hudbu s YouTube Music užít již se vším všudy.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS