Více
  1.1 C
  Czech
  Čtvrtek, 20 ledna, 2022
  HomeZajímavosti

  Zajímavosti

  Redakční výbeř

  Reklama

  NEJNOVĚJŠÍ

  Společnost Nvidia přináší grafickou kartu RTX 3070 Ti a 3080 Ti do notebooků

  Společnost Nvidia přináší grafickou kartu RTX 3070 Ti a 3080 Ti do notebooků

  Společnost Nvidia oznámila nové notebookové karty GeForce RTX 3070 Ti a GeForce RTX 3080 Ti, které budou v roce 2022 pohánět novou generaci výkonných notebooků pro hraní her a tvorbu obsahu.
  Tento masážní přístroj na ruce vám uleví od bolesti prstů po dlouhém hraní her

  Tento masážní přístroj na ruce vám uleví od bolesti prstů po dlouhém hraní her

  Japonský výrobce periferií a herního hardwaru Bauhütte představil nový masážní přístroj na ruce MSG-01H-BK. Přístroj má několik režimů masírování a dokonce i funkci vyhřívání.
  Xiaomi 12 (Pro) láká na trojici zadních fotoaparátů a výkonný čipset Snapdragon 8 první generace

  Xiaomi 12 (Pro) láká na trojici zadních fotoaparátů a výkonný čipset Snapdragon 8 první generace

  Ve středu oznámila společnost Xiaomi smartphony Xiaomi 12 a Xiaomi 12 Pro. Jedná se o jejich první produkty, který využívají masivní 1/1,28palcový snímač IMX707 od Sony.

  Uživatelé známého správce hesel LastPass jsou pod palbou. Hackeři se pokouší nabourat do mnoha účtů

  Několik uživatelů služby LastPass tvrdí, že od společnosti dostávají e-maily o neoprávněných pokusech o přihlášení pomocí jejich hlavních hesel. Společnost LastPass na problém reagovala a uvedla, že k žádnému úniku hesel nedošlo.
  Movano Ring

  Movano Ring: Elegantní chytrý prsten pro monitoring zdraví

  Prsten Movano Ring, který má pomoci lidem monitorovat možná chronická onemocnění, bude debutovat na veletrhu CES 2022 jako první produkt společnosti Movano. Společnost uvedla, že se bude jednat o jedno z nejdostupnějších zařízení k monitoringu zdraví.
  Microsoft Teams má již od března několik bezpečnostních zranitelností

  Microsoft Teams má již od března několik bezpečnostních zranitelností

  Bezpečnostní výzkumníci objevili čtyři závažné zranitelnosti v Microsoft Teams. Ty může útočník zneužít k zjištění IP adres, skrytí škodlivých odkazů, a dokonce i k přístupu k interním službám Microsoftu.
  Air Glass: nejnovější chytré brýle od společnosti Oppo

  Air Glass: nejnovější chytré brýle od společnosti Oppo

  Společnost Oppo představila chytré brýle Air Glass, které začne prodávat na začátku příštího roku. Společnost označila Air Glass jako produkt "asistované reality". Ta na rozdíl od rozšířené reality, která překrývá 3D objekty na skutečný svět, pouze promítá 2D informace do zorného pole.

  Apple vyvíjí technologii, díky které by se mohla všechna zařízení nabíjet navzájem

  Společnost Apple vyvíjí nabíječku, která dokáže nabíjet až tři zařízení najednou, a technologii bezdrátového nabíjení na krátkou i dlouhou vzdálenost. Apple má představu o budoucnosti, kde se všechna zařízení "budou moci nabíjet navzájem". S informací přišla agentura Bloomberg.
  Apple produkty

  Brzy si budete moc opravit Apple produkty doma

  Společnost Apple plánuje začít prodávat díly a nástroje potřebné k opravě jejich produktů doma. Takže by je nebylo nutné nosit do obchodu nebo do opravny třetí strany.
  Netflix

  Netflix celosvětově spustil své první hry pro Android

  Netflix dělá velký krok vpřed se svými herními ambicemi. Všichni předplatitelé mohou nyní hrát pět mobilních her na zařízeních se systémem Android a to bez příplatku.
  Xbox ovladač

  Ode dneška můžete hrát na Xboxu PC hry pomocí GeForce Now

  Společnost Nvidia dnes v prohlížeči Microsoft Edge odemkla přístup ke své streamovací službě GeForce Now a tím tak umožnila majitelům konzole Xbox hrát počítačové hry. Celkem můžete pomocí GeForce Now hrát více než 1 000 her, takže nebudete mít o výběr nouzi.

  Hackerská skupina REvil byla napadena, její servery jsou offline. Za útokem stojí vládní orgány z několika zemí

  Americké vládě se podařilo úspěšně hacknout hackerskou skupinu REvil, uvedla agentura Reuters. Podle zdrojů spolupracovaly FBI, americká tajná služba, americké kybernetické velitelství a organizace z dalších zemí, aby tento měsíc vyřadily operace skupiny z provozu. Údajně je i mimo provoz dark webový blog skupiny, který odhaloval informace získané od jejích cílů.
  Notebook Acer

  Osobní údaje více než milionů zákazníků společnosti Acer byly odcizeny

  rvery společnosti Acer byly napadeny skupinou hackerů s názvem Desorden. Bylo ukradeno více než 60 gigabajtů dat obsahujících citlivé informace o milionech zákazníků společnosti Acer. Většina dat se týkala především zákazníků v Indii, kde se nacházejí napadené servery.
  Twitch

  Anonymní hackeři zveřejnili celý zdrojový kód služby Twitch

  Twitch byl zřejmě napaden hackery, kteří zveřejnili zdrojový kód nevydaného konkurenta služby Steam od společnosti Amazon Game Studios a streamovací služby Twitch.tv. Zveřejněny byly i podrobnosti o výplatách tvůrců.
  Amazon Astro

  Amazon představil svého prvního chytrého domácí robota

  Společnost Amazon oznámila na své podzimní akci nového domácího robota Astro. Je určen hlavně k zabezpečení domácnosti, může ale být použit i jako nápomocný asistent.
  Reklama
  Reklama