Více
  6.3 C
  Czech
  Sobota, 26 listopadu, 2022
  HomeApple

  Apple

  Redakční výbeř

  NEJNOVĚJŠÍ

  Zpoždění dodávek produktů Apple

  Apple varoval před zpožděním dodávek produktů kvůli pandemickým restrikcím v Číně

  Apple varoval zákazníky před zpožděním dodávek svých produktů kvůli uzamčení klíčové čtvrti v čínském městě Čeng-čou, v níž se nachází největší továrna pro výrobu iPhonů. Montážní závod giganta Foxconn aktuálně pracuje s výrazně sníženou kapacitou.
  Největší továrna Apple skončila v lockdownu

  Čínské úřady izolovaly čtvrt s největší továrnou na výrobu iPhonů

  Čínské úřady uvrhly do lockdownu ekonomickou zónu ve městě Čeng-čou, kde má Apple svou největší továrnu pro výrobu iPhonů. Uzamčení vešlo v platnost okamžitě a trvat má týden. Ovlivnit může výrobu nového iPhonu 14, který se v továrně vyrábí společně s dalšími nejnovějšími modely.
  Chyba u iOS 16

  Další chyba iOS 16. Nejnovější iPhony odmítají SIM karty

  Nejnovější jablečný operační systém iOS 16 se sice těší obrovské popularitě, současně jej však provází velké množství chyb. Ty jsou sice během uvedení nových operačních systémů běžné, nyní však vydává Apple jednu opravu za druhou. Aktuální problém se týká SIM karet, které nejnovější iPhony odmítají a následně zamrzají.

  iPhone 14 Plus má podle recenzí nejlepší výdrž baterie v historii iPhonů

  Apple oznámil dostupnost svého nového chytrého telefonu iPhone 14 Plus, který by měl být v prodejnách Apple Store v mnoha státech k dispozici od dnešního dne. Další země pak budou přibývat ve dvou dalších blocích. Podle serveru 9to5mac první recenze chválí až překvapivě skvělou výdrž baterie. K dostání je hned v několika barevných variantách.
  Tim Cook

  Pět důležitých vlastností, které by měli mít uchazeči o práci u Apple podle Tima...

  Jaké jsou ideální vlastnosti, které by uchazeči o pozici u společnosti Apple měli mít, prozradil její generální ředitel Tim Cook. Popsal je před studenty na ceremonii v Itálii, kde získal magisterský titul v oboru inovace a mezinárodního managmentu.
  Apple opravil chybu chvějících se fotoaparátů

  Apple opravil chybu chvějícího se fotoaparátu u iPhonu 14 Pro a Pro Max

  Smartphony iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max své čerstvé majitele vyděsily. Začaly se šířit zprávy a videa na sociálních sítích týkající špatně fungujících fotoaparátů. Kamery těchto modelů se totiž během fotografování přes aplikace třetích stran chvěly a vydávaly divné zvuky. Chybu Apple opravil minulý týden.
  Tim Cook navštívil Evropu

  Tim Cook navštívil Evropu. Zamířil do Británie a Německa

  Generální ředitel společnosti Apple se v posledních dnech nacházel ve víru cestování po Evropě. Navštívil Spojené království a Německo, přičemž se k němu přidali někteří vedoucí pracovníci.

  Fotoaparát iPhonu 14 Pro se při focení aplikacemi třetích stran chvěje a vydává divné zvuky

  iPhone 14 a jeho varianty iPhone 14 Pro a Pro Max jsou od pátečního dne oficiálně venku. V případě druhého zmíněného telefonu se ovšem uživatelé potýkají s nepříjemnou chybou, za níž však Apple nemůže. Během pořizování snímků aplikacemi třetích stran, jako je TikTok, Snapchat či Instagram, fotoaparát iPhonu 14 Pro nepracuje, jak má.
  Fronty v Apple Store

  Před prodejnami Apple se tvoří fronty. Lákadlem je iPhone 14

  Všichni fanoušci Apple se konečně dočkali. Dnešním dnem společnost z Cupertina zahájila ve svých obchodech prodej svého nového vlajkového chytrého telefonu iPhone 14 a variant iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max. Nový iPhone 14 Plus bude k dostání až 7. října. Zatímco lidé dnes obdrželi své předobjednávky, u prodejen Apple po celém světě se tvoří fronty,
  Krádež obchodního tajemství u Apple

  Bývalý inženýr Apple se přiznal ke krádeži obchodního tajemství

  Bývalý inženýr společnosti Apple se přiznal ke krádeži obchodního tajemství. U firmy pracoval na debutovém autonomním vozidle Apple Car v rámci projektu Titan. Hrozí mu trest odnětí svobody ve výši až 10 let a čtyřmilionová pokuta.
  Zaměstnanci Apple se odmítají vrátit do kanceláří

  Zaměstnanci Apple se nechtějí vrátit do kanceláří. Podepisují petici

  Generální ředitel společnosti Apple Tim Cook požaduje, aby se zaměstnanci Apple částečně vrátili do kanceláří. Ti však návrat na pracoviště odmítají. Podle nich firma brání rozmanitosti, pohodlnosti a flexibilitě při práci. Skupina „rebelských“ zaměstnanců Apple Together již mezi ostatní pracovníky rozeslala petici.

  Apple vydal kvůli bezpečnostní chybě u některých zařízeních aktualizaci. Obavy z hackerů

  Americká společnost Apple se na svých zařízeních iPhone, iPad a Mac potýká s bezpečnostní chybou, kterou by mohli využít jako vstupní bránu k uživatelům hackeři. Proto vydal aktualizaci, která tuto chybu opravuje. Apple oznámil, že opravnou aktualizaci doporučuje všem uživatelů. Jedná se o preventivní opatření, k infiltraci hackerů do jakéhokoli jablečného zařízení zatím nedošlo.
  Apple přesouvá výrobu MacBooků a Apple Watch do Vietnamu

  Apple přesouvá výrobu MacBooků a Apple Watch z Číny do Vietnamu

  Americká společnost Apple přesouvá výrobu MacBooků a Apple Watch z Číny do Vietnamu. Prozatím výrobu v sousedním státu testuje. Pokud vše půjde podle plánu, přesune tam celou produkci. Navíc Apple přesunul montáž iPhonů13 do Indie. Kvůli geopolitickému napětí a covidu-19 se snaží svou výrobu diverzifikovat a snížit svou závislost na Číně.
  AirTag pomohl dopadnout zloděje

  Zaměstnanec letiště okrádal cestující. Pomohl jej dopadnout AirTag

  Lokátor od společnosti Apple AirTag se stal předmětem mnoha příběhů. Ten aktuální se odehrál v americkém státě Florida. Mladý zaměstnanec letiště okrádal cestující. A právě data z AirTag jej pomohla dopadnout. Incident ukazuje, jak je tato věcička užitečná.
  Apple navýšil výrobu iPhonu 14

  Apple jde proti proudu, navýší výrobu chystaného iPhonu 14

  Americká společnost Apple nařídila zvýšit výrobní kapacitu chystané vlajkové lodi iPhone 14. Firma je totiž optimistická ohledně budoucích prodejů smartphonu a zlepšila se dostupnost klíčových komponent. Apple se také kvůli napětí mezi Amerikou a Čínou snaží rozšířit výrobu v Indii, píše 9to5mac.