Více
  0.7 C
  Czech
  Čtvrtek, 20 ledna, 2022
  HomeApple

  Apple

  Redakční výbeř

  Reklama

  NEJNOVĚJŠÍ

  Brýle

  Apple plánuje speciální brýle, díky kterým byste viděli obsah iPhonu jen vy

  Nový patent podaný společností Apple byl tento týden zveřejněn Americkým úřadem pro patenty a ochranné známky. Patent obsahuje funkci ochrany soukromí, která by umožnila zobrazování displeje iPhonu pouze prostřednictvím speciálních brýlí. Bez speciálních brýlí by ostatní lidé v okolí nemohli nahlížet na obsah displeje.
  AirPods 3. generace

  Třetí generace sluchátek AirPods je tu. Mají prostorový zvuk a nový design

  Na pondělní události představila společnost Apple novou generaci sluchátek AirPods. Sluchátka jsou odolné proti potu a vodě a mají některé zvukové funkce, které byly dříve dostupné jen u dražšího modelu AirPods Pro. Apple uvedl, že budou stát 179 dolarů (skoro 4000 korun) a začnou se prodávat příští týden.
  Apple

  Podle společnosti Apple má Android až 47x více malwaru než iOS

  Společnost Apple vydala v souvislosti s rostoucím tlakem soukromých společností a vlád, aby umožnila sideloading v systému iOS, nový bezpečnostní dokument. V něm popisuje nebezpečí sideloadingu a to, jak malware ovlivňuje mobilní zařízení.

  Student robotického inženýrství vytvořil první iPhone s USB-C

  Apple navzdory dlouholetým očekáváním fanoušků nevytvořil iPhone s konektorem USB-C. To ale nezabránilo šikovnému studentovi aby si ho vytvořil sám. Ken Pillonel, student robotického inženýrství, umístil do iPhonu X funkční port USB-C, který umožňuje nejen nabíjení, ale i přenos dat.
  Nejnovější iPad a iPad mini 2021

  Nejnovější iPad a iPad mini: nejlevnější verze začínají pod hranicí 10 tisíc korun

  Apple v úterý představil nejnovější iPad a iPad mini. Oba se nabízí ve Wi-Fi variantě i s podporou mobilních dat a cena nejlevnější verze začíná pod hranicí 10 tisíc korun.
  Apple představil iPhony 13 Pro a 13 Pro Max

  Apple představil iPhony 13 Pro a 13 Pro Max

  Nová řada iPhonů má elegantní a odolný design, nový pokročilý systém duálního fotoaparátu pro lepší fotografie a videa při slabém osvětlení a "filmový režim".
  iPhone 13 přijde se zásadní změnou, na kterou uživatelé čekají už léta

  iPhone 13 přijde se zásadní změnou, na kterou uživatelé čekají už léta

  Informuje o tom známý a spolehlivý analytik Ming-Chi Kuo. Pokud jste tipovali, že půjde o změnu v rámci interního úložiště, tak máte pravdu!

  Hodinky Apple Watch Series 7 budou mít větší obrazovku a zploštěné strany

  Hodinky Apple Watch Series 7 mohou mít zásadnější redesign, než se dříve očekávalo. Mark Gurman z agentury Bloomberg tvrdí, že hodinky Series 7 budou mít větší pouzdro o velikosti 41 a 45 mm (ze 40 a 44 mm) a větší obrazovku.
  3 telefony iPhone

  Uniklé e-maily Stevea Jobse potvrzují, že Apple v roce 2010 pracoval na iPhonu nano

  Před více než deseti lety se objevily zvěsti, že Apple vyvíjí cenově dostupnější alternativu k iPhonu 4 nazvanou iPhone nano. E-maily objevené v rámci soudního sporu společnosti Apple se společností Epic Games potvrzují, že o tom Apple a Steve Jobs uvažovali někdy v říjnu 2010.
  iPad

  Přepracovaný iPad Mini bude uveden na trh letos na podzim

  Začátkem tohoto roku se objevila zpráva, že Apple pracuje na přepracovaném iPadu Mini bez tlačítka Home a se štíhlejšími rámečky. Agentura Bloomberg tuto informaci včera potvrdila a uvedla, že přepracovaný iPad Mini bude uveden na trh ještě letos na podzim.
  Wi-Fi. Foto: Unsplash

  Některé názvy sítí mohou znemožnit používání Wi-Fi na iPhonech

  Bezpečnostní výzkumník Carl Shou zjistil, že některé sítě Wi-Fi se symbolem procenta (%) v názvu mohou deaktivovat Wi-Fi na iPhonech a dalších zařízeních se systémem iOS.

  Nejzajímavější novinky v betaverzi iOS 15

  Dneska oficiálně začíná veřejná beta verze pro iOS 15. V článku se podíváme na nejzajímavější novinky a funkce, které aktualizace přinese.
  OldOS

  Nová aplikace na iPhone vás vezme do starých dob systému iOS 4

  Osmnáctiletý programátor Zane vytvořil aplikaci OldOS, která věrohodně napodobuje iOS 4.
  iPadOS 15

  iPadOS 15 přináší značná vylepšení widgetů a multitaskingu

  Společnost Apple dnes představila nejnovější verzi systému iPadOS se zaměřením na lepší produktivitu a multitasking.
  Skládací iPhone by Apple mohl představit v roce 2023

  Apple by měl v roce 2023 představit svůj první skládací iPhone

  Podle jednoho z nejspolehlivějších analytiků společnosti Apple Ming-Chi Kuo pracuje společnost na prvním skládacím iPhonu, který by měl vyjít v roce 2023.
  Reklama
  Reklama