Více
  1.1 C
  Czech
  Čtvrtek, 20 ledna, 2022
  HomeAndroid

  Android

  Redakční výbeř

  Reklama

  NEJNOVĚJŠÍ

  Netflix

  Netflix celosvětově spustil své první hry pro Android

  Netflix dělá velký krok vpřed se svými herními ambicemi. Všichni předplatitelé mohou nyní hrát pět mobilních her na zařízeních se systémem Android a to bez příplatku.
  Chytrá domácnost

  Google Home je zpět. Tentokrát ale jako software pro vývojáře

  Google již před několika lety přestal používat pojmenování "Google Home" pro chytrá domácí zařízení, a to ve prospěch pojmenování "Google Nest". Po zmatcích, kdy si mnoho lidí tyto pojmenování pletli, vrací společnost "Google Home" zpět. Tentokrát se však nejedná o fyzický produkt, ale o rebranding její platformy pro vývojáře chytrých zařízení do domácnosti.
  Google představil novou řadů telefonů Pixel: Pixel 6 a Pixel 6 Pro

  Google představil novou řadů telefonů Pixel: Pixel 6 a Pixel 6 Pro

  Na úterní virtuální tiskové konferenci představila společnost Google Pixel 6 a Pixel 6 Pro. Oba dva poběží na operačním systému Android 12.

  Podle společnosti Apple má Android až 47x více malwaru než iOS

  Společnost Apple vydala v souvislosti s rostoucím tlakem soukromých společností a vlád, aby umožnila sideloading v systému iOS, nový bezpečnostní dokument. V něm popisuje nebezpečí sideloadingu a to, jak malware ovlivňuje mobilní zařízení.
  Budoucí plány pro operační systém Fuchsia od společnosti Google byly prozrazeny

  Budoucí plány pro operační systém Fuchsia od společnosti Google byly prozrazeny

  Společnost Google má v plánu rozšířit operační systém Fuchsia na "další chytrá zařízení". Informace o budoucích plánech byly nalezeny v pracovních nabídkách. Operační systém Fuchsia je v současnosti součástí Nest Hubu a je open source.
  Microsoft Surface Duo 2

  Microsoft Surface Duo 2 dostal lepší kamery a dva 90Hz displeje

  Společnost Microsoft oficiálně oznámila nový Surface Duo 2, svůj druhý pokus o skládací telefon s operačním systémem Android.
  Xiaomi Smart Glasses

  Chytré brýle Xiaomi Smart Glasses vypadají mnohem lépe než cokoli, na co jsme byli...

  Prorazit s chytrými brýlemi se dlouho snaží mnoho technologických společností, většinou však neúspěšně. Nový koncept Xiaomi Smart Glasses nicméně vypadá mnohem lépe než cokoli, na co jsme byli zvyklí z minulosti.

  Miliony zařízení se systémem Windows 10 a Android ohrožuje nebezpečná zranitelnost u Bluetooth

  Bezpečnostní výzkumníci ze Singapurské univerzity technologií a designu nedávno zveřejnili zprávu o nové sadě bezpečnostních chyb v softwarových balíčcích Bluetooth u několika komerčních produktů.
  Netflix

  Netflix začal testovat hry pro Android pro uživatele v Polsku

  Už delší dobu je jasné, že hry budou hrát v budoucnosti Netflixu významnou roli. Dnes to společnost potvrdila oznámením, že v Polsku ve své aplikaci pro Android spustí dvě hry Stranger Things.
  Google Pixel 5A

  Google oficiálně odhalil telefon Pixel 5A s podporou 5G a stupněm krytí IP67

  Pixel 6 je za rohem. Než však Google uvede na trh tento telefon a jeho mobilní čip Tensor, aktualizuje svou základní nabídku levnějším modelem Pixel 5a za 449 dolarů (kolem 9750 korun).
  Huawei: HarmonyOS na smartphony

  Huawei oficiálně vydal alternativu operačního systému Android se jménem HarmonyOS 2

  Společnost Huawei dnes představila řadu chytrých telefonů, hodinek a tabletů, které nyní budou podporovat nový operační systém HarmonyOS.

  Nová zranitelnost v telefonech Android by umožnila útočníkům odposlouchávat hovory

  Nedávno objevená zranitelnost v čipech telefonů od společnosti Qualcomm může být zneužita k získání přístupu k datům, což by útočníkovi umožnilo odposlouchávat telefonní hovory a číst textové zprávy.

  Nejnovější verze Android 11 se více zaměřuje na uživatele

  Google před pár hodinami uvolnil inovovaný operační systém na vybrané telefony Pixel, OnePlus a Xiaomi.   Nejnovější verze mobilního operačního systému se zaměřuje na tři klíčové oblasti:...
  Reklama
  Reklama