Více
  2 C
  Czech
  Čtvrtek, 20 ledna, 2022

  Google plánuje na příští rok vydání „Pixel Watch“

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Společnost Google pracuje na chytrých hodinkách řady Pixel, které plánuje uvést na trh v příštím roce. Zprávu uvedl server Insider.

  Zatímco Google již léta vyrábí vlastní chytré telefony řady Pixel (která se od té doby rozšířila i na další příslušenství, jako jsou bezdrátová sluchátka), nikdy nenavrhla vlastní chytré hodinky.

  Podle interních dokumentů, do nichž nahlédl server Insider a několik současných i bývalých zaměstnanců, bude zařízení s interním kódovým označením „Rohan“ využívat nejnovější software chytrých hodinek společnosti Google.

  Zatím není jasné, zda je Google skutečně pojmenuje „Pixel Watch“

  Hodinky byly někdy interně označovány jako „Pixel Watch“ nebo „Android Watch“. Vedení společnosti používalo pro tento projekt různé názvy a není jasné, jaké pojmenování Google zvolí, pokud zařízení uvede na trh.

  Chytré hodinky budou ale plnit stejnou roli jako telefony Pixel pro Android. Budou příkladem pro spotřebitele i hardwarové partnery, čeho je software společnosti Google skutečně schopen, pokud se mu poskytne správný hardware.

  Na hodinkách pracují zaměstnanci, kteří jsou přímo zaměřeni na řadu Pixel, odděleně od společnosti Fitbit, kterou Google začátkem tohoto roku koupil za 2,1 miliardy dolarů. Server The Verge uvedl, že zařízení bude stát více než Fitbit a bude přímo konkurovat hodinkám Apple Watch.

  Na rozdíl od hodinek Apple Watch budou chytré hodinky společnosti Google kulaté a nebudou mít rámeček. Hodinky budou mít základní funkce pro sledování kondice, včetně počítání kroků a měření srdečního tepu.

  Google údajně také pracuje na integraci systému Fitbit do operačního systému Wear OS (s kódovým označením „Nightlight“), která bude součástí nových hodinek při jejich uvedení na trh.

  Práce na zařízení „Rohan“ se letos zrychlily. Google umožňuje zaměstnancům, kteří nejsou součástí týmu, testovat hodinky, a poté si od nich bere zpětnou vazbu. Jedná se o běžnou praxi známou jako „dogfooding“. Podle některých dokumentů, které si server Insider prohlédl, se jeden z těchto testů uskutečnil již v listopadu.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Na internetu se objevil manuál pro chystané chytré hodinky Starfield

  Na internetu se objevil manuál pro chystané chytré hodinky Starfield

  Chystaná hra Starfield společnosti Bethesda bude obsahovat chytré hodinky, které si budete moci pořídit i v reálném životě. Informace unikly z rané kopie manuálu, kterou na internetu našel uživatel Redditu u/SquiddyVonn. Starfield je akční RPG s vesmírnou tématikou, které ma vyjít 11. listopadu.
  Magic V: první skládací telefon od společnosti Honor

  Magic V: první skládací telefon od společnosti Honor

  Honor je nejnovější společností, která naskočila na trend skládacích telefonů. Společnost již několik týdnů na sociálních sítích odhalovala informace o telefonu Magic V, který dnes konečně oficiálně představila.
  Samsung Galaxy S21 FE je konečně tu. S ním přichází i speciální akce, díky které můžete při koupi ušetřit přes 4000 korun

  Samsung Galaxy S21 FE je konečně tu. S ním přichází i speciální akce, díky které můžete při koupi ušetřit přes 4000 korun

  Společnost Samsung uvádí další "Fanouškovskou edici" na trh, tentokrát pro Galaxy S21. A není tomu divu, když Galaxy S20 FE byl při svém uvedení na trh v roce 2020 tak velkým úspěchem. Galaxy S21 FE stojí v závislosti na konfiguraci až 20 990 korun a k dispozici je v černé, bílé, levandulové a olivové barvě.
  Xiaomi 12 (Pro) láká na trojici zadních fotoaparátů a výkonný čipset Snapdragon 8 první generace

  Xiaomi 12 (Pro) láká na trojici zadních fotoaparátů a výkonný čipset Snapdragon 8 první generace

  Ve středu oznámila společnost Xiaomi smartphony Xiaomi 12 a Xiaomi 12 Pro. Jedná se o jejich první produkty, který využívají masivní 1/1,28palcový snímač IMX707 od Sony.
  Samsung S22 Ultra

  Chytré telefony, na které se těšíme v roce 2022

  Výrobcům podařilo v průběhu roku 2021 vydat pozoruhodný sortiment chytrých telefonů, navzdory mnoha potížím, s nimiž se odvětví v průběhu pandemie potýkalo. Podle uniklých a oficiálních informací to vypadá, že rok 2022 bude také velmi zajímavý. V článku jsme sepsali nejzajímavější telefony, které přijdou na trh v prvním čtvrtletí příštího roku.
  Android mobil

  Devět milionů telefonů s operačním systémem Android bylo infikováno novým malwarem

  Minimálně 9,3 milionu zařízení se systémem Android bylo infikováno novým typem malwaru. Ten se v aplikaci AppGallery společnosti Huawei maskuje jako desítky arkádových her, stříleček a strategií. Po nainstalování začne krást informace o zařízení a čísla mobilních telefonů obětí.
  Reklama
  Reklama
  Reklama