Více
  0.4 C
  Czech
  Pondělí, 29 listopadu, 2021

  Doporučujeme

  Nejčtenější

  redakční výbeř

  Apple představil iPhony 13 Pro a 13 Pro Max

  Apple představil iPhony 13 Pro a 13 Pro Max

  Nová řada iPhonů má elegantní a odolný design, nový pokročilý systém duálního fotoaparátu pro lepší fotografie a videa při slabém osvětlení a "filmový režim".
  MediaTek Dimensity 9000

  Nový špičkový čipset od MediaTek překoná ve výkonu i Apple A15

  V posledních letech byla společnost MediaTek obecně považována za druhotného dodavatele čipsetů v mobilním průmyslu. Špičkové čipsety společností Apple, Qualcomm, Samsung a HiSilicon měly většinu pozornosti médií a spotřebitelů. To se ale možná brzy změní vydáním zatím nejvýkonnějšího mobilního čipsetu Dimensity 9000.
  Reklama
  Spotify Discover: Nový způsob, jak objevovat hudbu

  Spotify Discover: Nový způsob, jak objevovat hudbu

  Spotify testuje novou funkci s názvem Discover. Ta umožňuje uživatelům procházet videoklipy s možností lajkování a přeskakování podobně jako na TikToku.
  Super Mario hodinky

  Luxusní Super Mario hodinky poběží na Wear OS

  Společnost Tag Heuer před několika dny zveřejnila upoutávku na hodinky s motivem Super Mario. Většina lidí předpokládala, že se bude jednat o nové mechanické hodinky. Podle nových informací se ale jedná o limitovanou edici již existujících chytrých hodinek Tag Connected Wear OS.
  SteelSeries Arctis 7+

  Nejnovější sluchátka od SteelSeries konečně používají USB-C

  Společnost SteelSeries se u sluchátek Arctis 7 Plus a 7P Plus, které nově představila, drží pravidla "když to není rozbité, neopravuj to".
  Bluetooth

  Miliony zařízení se systémem Windows 10 a Android ohrožuje nebezpečná zranitelnost u Bluetooth

  Bezpečnostní výzkumníci ze Singapurské univerzity technologií a designu nedávno zveřejnili zprávu o nové sadě bezpečnostních chyb v softwarových balíčcích Bluetooth u několika komerčních produktů.