Více
  2.1 C
  Czech
  Neděle, 4 prosince, 2022

  Podívejte se na nabušený design chystaných Galaxy Watch 5

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Vydání chytrých hodinek jihokorejskou společností Samsung Galaxy Watch 5 patří na poli nositelné elektroniky k nejočekávanějším událostem letošního roku. Nedávno jsme se dozvěděli o jejich rozměrech a úctyhodné výdrži. Nyní unikly rendery, díky nimž si můžete hodinky prohlédnout. Informoval o tom server 9to5Google.

  Očekává se, že oficiální premiéra chytrých hodinek Galaxy Watch 5 od jihokorejské společnosti Samsung se odehraje koncem srpna 2022. Již jsme se dočkali několika informací o specifikacích trojice chystaných variant.

  Nyní přišel server 91moile ve spolupráci s informátorem Evanem Blassem s prvními rendery. Díky nim si můžete prohlédnout nabušený design Galaxy Watch 5. Vizualizace se týká jak základního modelu, tak vrcholného provedení „Pro“, které letos nahradí loňský „Classic“.

  Galaxy Watch 5 Pro pod kódovým označením Project X s rozměry 45 mm budou k dostání v černé či titánové šedé barvě ve dvou verzích, s přijímačem Wi-Fi a podporou LTE. S touto variantou bude možné volat i bez připojení k chytrému telefonu. Hodinky Pro nebudou mít otočnou lunetu jako předchozí Classic.

  Klasických Galaxy Watch 5 pod kódovým označením „Heart“ se dočkáme ve variantě 40 mm a 44 mm. Ty budou k dostání ve stříbrné či safírové barvě.

  Baterie budou stát vážně za to

  Základní hodinky budou mít stejně jako varianta Pro standardní kruhový tvar displeje a očekávat můžeme prvotřídní materiál jako hliník či ocel a dvojici tlačítek po pravé straně jejich těla.

  Také základní model Galaxy Watch 5 bude k dostání v LTE verzi. Všechny tři varianty Galaxy Watch 5 poběží na wearOS 3.5 s grafickou nadstavbou One UI Watch 4.5.

  Vzhledem k tomu, že chytré hodinky nepatří mezi zařízení s uspokojivou výdrží, potěšila zpráva webu 9to5Google o chystaných akumulátorech uvnitř Galaxy Watch 5.

  Menší varianta Galaxy Watch 5 bude mít již podle dřívějších informací baterii 276 mAh a větší nabídne akumulátor s kapacitou 397 mAh.

  Galaxy Watch 5 Pro se budou pyšnit překvapivou kapacitou 572 mAh. Galaxy Watch 5 o rozměrech 44 mm budou mít v těle zasazený akumulátor se slušnou kapacitou 397 mAh. Podle dostupných informací navíc budou mít Galaxy Watch 5 rychlejší nabíjení. Bez toho by větší výdrž baterií smysl vlastně ani neměla.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS