Více
  16 C
  Czech
  Friday, October 7, 2022

  Fitness náramek Xiaomi Mi Band 7 možná vyjde v červnu a přinese vítaná vylepšení

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Fitness náramky od čínské společnosti Xiaomi patří mezi nejvíce populární nositelnou elektroniku na světě. Globálním hitem se staly zejména díky svým specifikacím a nízké ceně. Mezi jejich přední funkce patří měření ušlých kroků či spánku. Přitom nabízí slušný výkon a vysokou přesnost. Vylepšených Xiaomi Mi Band 7 už bychom se mohli dočkat letos v červnu, píše server Wareable. 

  Xiaomi Mi Band 6 vyšel v březnu minulý rok. Oproti páté řadě přinesl fitness náramek čínské firmy Xiaomi vylepšený displej, příliš mnoho nových funkcí ovšem nenabídl. Chystaná sedmá řada tedy nabádá k otázkám, zda nabídne nějaké zásadnější novinky, píše se na serveru Wareable

  Žádné informace oficiálně nejsou k dispozici. Vše podstatné bychom se měli dozvědět až v následujících měsících. Leaker Mukul Sharma ovšem nastínil, kdy Xiaomi svůj náramek zhruba vydá. 

  Sharma uvedl, že mi Band 7 je již ve výrobě. Přijít na trh by tak mohl již v červnu, přičemž je možné dřívější oznámení. 

  Mi Band 6 společnost odhalila v březnu 2021, což je více než rok. Dřívější řady Mi Band Xiaomi pravidelně vydával v červnu, což rovněž dává naději. 

  Jaké čekat novinky?

  Web Logger v doprovodné aplikaci určené ke spárování fitness náramku Zepp našel jeho název společně s čísly modelu M2129B1 a M2130B1, což muže znamenat dvě velikosti zařízení. 

  Mi Band 7 podle Loggeru přinese oproti Mi Band 6 větší displej s lepším rozlišením 192 x 490 pixelů. 

  Pravděpodobně se bude jednat o AMOLED displej jako v případě předchozí řady. Mi Band 7 nabídne různé typy ciferníků a připojení aplikací třetích stran, jako je Spotify, Netflix a Gmail. 

  Další novinkou je přímo vestavěné GPS. Dřívější modely disponovaly pouze podporou GPS, což nevedlo k takové přesnosti. Mi Band 7 možná bude využívat více satelitních systémů právě pro zlepšení přesnosti. 

  Fitness náramky Xiaomi vždy měly skvělou výdrž baterie a v případě sedmé řady tomu nebude jinak. Očekávat máme ještě výkonnější 250mAh akumulátor. 

  Nové funkce má zastupovat chytrý alarm a funkce chytrého probuzení, což na druhou stranu není ve světě technologií ničím novým.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS