Více
  4.3 C
  Czech
  Sobota, 26 listopadu, 2022

  Huami představilo dvě novinky ze série AMAZFIT! Táhnou na GPS, cenu i sportovní režimy

  Zdroj:Huami

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Napilno mají před vánočními svátky čínští výrobci z firmy Huami. Společnost spadající pod značku Xioami se specializuje na výrobu chytrých hodinek a včera představila dvě novinky. Jak model Amazfit GTS 2 Mini, tak Amazfit Pop Pro ztělesňují ideální dárek pod stromeček. Mají totiž spoustu vychytávek.

  Čínské Huami je vlastně totožné se známějším Xiaomi. Na rozdíl od své mateřské firmy sice sídlí mimo hlavní město v menším Che-Pej, to je ale asi tak všechno. Huami propůjčuje své jméno zejména chytrým hodinkám, které hrne do světa jako na běžícím páse. A sklízí úspěch. Hlavně série „Amazfit“ se totiž stala synonymem pro moderní chytré hodinky.

  Huami včera představilo další vylepšení. Konkrétně dvě zmiňované novinky.

  Nejprve si pojďme představit AMAZFIT GTS 2 MINI. Jedná se o zmenšenou verzi již existujícího modelu GTS 2 a slovo Mini naznačuje, že jsou menší a tím pádem i o něco lehčí. Kvůli minimálním vzhledovým změnám se řeší spíš funkce. Monitorování okysličení krve, srdečního rytmu nebo spánku. Hodinky nabízejí také více než 70 sportovních režimů a baterie by mohla vydržet až 21 dní.

  AMAZFIT POP PRO odkazuje také na říjnovou novinu Pop, oproti ní ale nabízí GPS, 60 sportovních režimů nebo snímač biologických dat. Vzhledově je to stejná písnička, obdobně jako u GTS 2 Mini. Horší je baterie, ta vydrží dní jen 9.

  Oboje hodinky jsou samozřejmě propojené s telefonem a vodotěsné. K dostání jsou zatím pouze doma v Číně, do Evropy by se ale mohly dostat co nevidět. Cena modelu GTS 2 Mini by se mohla pohybovat na hranici 2 300 korun, za Pop Pro zaplatíte také jen bez daně v přepočtu 1 400 korun.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS