Více
  4.3 C
  Czech
  Sobota, 26 listopadu, 2022

  Nový fitness náramek Fitbit Luxe nabízí stylový design a AMOLED displej

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Společnost Fitbit v pondělí oznámila Fitbit Luxe, nejnovější pokus o vytvoření chytrého náramku, který vypadá elegantněji než tradiční fitness náramek.

  Stylový design

  Pouzdro Fitbit Luxe je vyrobeno z nerezové oceli, takže představuje velký vizuální i kvalitní pokrok oproti ostatním modelům chytrých náramků Fitbit. Pouzdro Luxe se dodává v bílé, černé a orchidejové (růžové) barvě a k dispozici je i speciální edice Fitbit Luxe Gorjana se zlatým článkovým náramkem. Řemínky jsou silikonové, ale snadno se dají vyměnit za jiné. Čeká se, že náramek budete nosit 24 hodin denně, tak je kladen maximální důraz na pohodlí.

  Kompletní dotykové ovládání

  Náramek má 0,76″ AMOLED displej s rozlišením 124 x 206 pixelů a hustotu 326 PPI. Displej je dotykový bez žádných bočních tlačítek. Jas displeje se automaticky kalibruje pomocí snímače okolního světla, takže za denního světla je dvakrát jasnější a v noci je tlumenější a šetrnější k očím.

  Hlavní funkce

  Nástroje pro zvládání stresu

  V aplikaci Fitbit získáte denní skóre zvládání stresu a zjistíte, jak reakce vašeho těla na stres souvisí s aktivitou, spánkem a dalšími faktory, a vyzkoušíte si, jak vám Fitbit může pomoci zlepšit jejich zvládání. Aplikace vás také může naučit správné dýchání, meditace, jógu, které vám pomohou se zvládnutím stresu.

  Sledování a hodnocení spánku

  Každé ráno si můžete zobrazit skóre a celkovou kvalitu svého spánku. Na trackeru si můžete dokonce nastavit tichý budík Smart Wake, který vás v lehčí fázi spánku probudí jemným bzučením až 30 minut před požadovaným časem probuzení, takže se budete cítit více svěží. V aplikaci si navíc můžete nastavit spánkový plán s připomínkami před spaním a vytvořit si tak konzistentnější spánkový režim.

  Nepřetržité sledování srdečního tepu

  Díky technologii PurePulse společnosti Fitbit mají hodinky Luxe nepřetržité sledování tepové frekvence 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, což nám umožňuje získat osobní přehled o vašem celkovém zdravotním stavu, včetně minut v aktivní zóně, skóre kardiofitness a fází spánku. Vaše srdeční frekvence je také zdrojem ukazatelů zdraví, jako je dechová frekvence a variabilita srdeční frekvence.

  Nedostatky

  Bohužel chybí GPS, takže je potřeba spárování s telefonem, pokud chcete sledovat svoji polohu. Chybí také možnost bezkontaktní platby, která je u novějších chytrých náramků/hodinek poměrně častá. Vydrží na jedno nabití jen 5 dní, což je například oproti Honor Band 6, který má výdrž 14 dní, relativně málo.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS