Více
  1.6 C
  Czech
  Čtvrtek, 1 prosince, 2022

  Obraz, který hraje. Nový Sonos reproduktor je ukrytý uvnitř rámu obrazu

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Společnosti Ikea a Sonos dnes oficiálně představily nejnovější produkt z řady Symfonisk. Jedná se o reproduktor, který je schovaný v rámu obrazu.

  Ačkoli je velmi matoucím způsobem nazýván „obrazovým rámečkem“, nemůžete si jej přizpůsobit vlastními obrazy. Přední kryt lze ale sejmout, čímž se odhalí reproduktory pod ním. K dispozici bude několik stylů krytů od výtvarnice Jennifer Idrizi.

  Pro začátek bude k dispozici černá a bílá verze. Obraz můžete samozřejmě zavěsit na zeď a na spodní straně jsou také gumové nožičky, aby bylo možné reproduktor postavit na zem. Napájecí kabel o délce 3,5 metru lze vést kolem drážek v zadní části podle toho, kde máte zásuvku a na zadní straně je velká dutina pro navinutí náhradního kabelu.

  Snadné ovládání pomocí mobilní aplikace

  Tlačítka na ovládání jsou umístěny na zadní straně vlevo, reproduktor se dá také ovládat pomocí mobilní aplikace Sonos. Reproduktor podporuje všechny obvyklé funkce aplikace Sonos, včetně přístupu k Sonos Radio a Apple AirPlay 2.

  Obrazový rám má výškový a basový reproduktor, přičemž výškový reproduktor je zakončen vlnovodem pro širší zvukovou scénu. Rám je 60 mm (2,36 palce) daleko od stěny a má magnetický háček pro snadnější montáž. Stejně jako u jiných reproduktorů Sonos je slíbené snadné používání.

  Obraz splyne perfektně s okolím

  Stejně jako ostatní produkty řady Symfonisk je i tento výrobek navržen tak, aby nepřekážel a zapadl do svého okolí. Je to směr, kterým se v posledních několika letech vydala velká část odvětví, jejichž cílem je sladit se s okolním dekorem a víceméně splynout s pozadím.

  Dva různé reproduktory lze stereofonně spárovat a lze je také řetězit, aby vypadaly čistěji a do zásuvky vedl pouze jeden napájecí kabel.

  Společnosti dnes oznámily pouze jeden nový produkt Symfonisk, ale v plánu mají i reproduktor ukrytý ve stolní lampě. „Nová lampa je součástí našich plánů, a až přijde ten správný čas, sdělíme více informací“ uvedl mluvčí společnosti Ikea.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS