Více
  1 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  COLOP odhalil na veletrhu IFA 2022 svou nejnovější inovaci, mobilní lifestylovou tiskárnu e-mark® go

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Nejnovější mobilní tiskárna COLOP, e-mark ® go, vyvinutá a vyrobena v Rakousku, umožňuje lidem tisknout své návrhy otisků v intuitivní aplikaci na jakýkoli savý povrch.  Zařízení s heslem „let´s print“ je snadno použitelné a velmi kompaktní, pomáhá vyjadřovat emoce a kreativitu.

  COLOP e-mark® go – mobilní lifestylová tiskárna

  S vícenásobně oceněným produktem e-mark® dosáhl COLOP, jeden z předních světových výrobců moderních řešení pro značení, průlom v oblasti mobilního tisku.

  Nejnovější vývoj rakouské společnosti je jednou z nejkompaktnějších a nejsnadněji ovladatelných mobilních tiskáren na trhu.

  Na základě inkoustové technologie umožňuje e-mark go uživatelům vytvářet vícebarevné otisky na téměř jakýkoli savý povrch, jako je papír, karton, korek, dřevo, kámen, kůže a mnoho dalšího. Kreativní společník, který se vejde do každé kabelky, se ovládá pomocí nově vyvinuté intuitivní aplikace, ve které lze navrhovat jednotlivé motivy či použít řadu hotových šablon.

  Tiskárna i aplikace e-mark go byly vyvinuty s jasným cílem nabídnout spotřebiteli, který dbá na cenu, extrémně intuitivní ovládání, které zároveň umožňuje maximální kreativitu a individualitu.

  Zvláštností úžasně malého a příjemně šikovného zařízení je, že nemusíte nejprve vložit list papíru, jak je tomu tradičně u klasických tiskáren zvykem, ale jednoduše jej položíte přímo na místo, kde chcete tisknout. Díky tomu se velmi pohodlně používá a také vytváří zcela nové možnosti přenosu tisku. Tento inovativní produkt završuje LED světlovod pro ideální umístění otisku a možnost personalizace změnou štítku rukojeti. Praktický nástroj pro každého, který se snadno používá a perfektně zapadá do trendu DIY, ruční výroby, craftingu a bullet journalingu.

  O COLOP:

  Společnost COLOP byla založena v roce 1981 Karlem Skopkem ve Welsu a většinu svých razítkových výrobků vyrábí ve svém sídle v Rakousku, zbytek poté ve výrobním závodě v České republice. Celkem je pravidelně zásobováno 130 exportních trhů, míra exportu je přes 98 procent. Společnost zaměstnává 580 lidí po celém světě.

  Společnost působí ve třech obchodních segmentech: Kromě tradičního sektoru razítek je nyní společnost aktivní v elektronickém a digitálním sektoru s COLOP Digital a v segmentu kreativních dárků a hobby s COLOP Arts & Crafts. Celosvětová distribuční síť byla v posledních letech konsolidována prostřednictvím společností a účastí v 15 zemích (Rakousko, Německo, Švédsko, Velká Británie, Česká republika, Rumunsko, Maďarsko, Slovensko, Francie, Bulharsko, Belgie, Polsko, Španělsko, Čína a Indie) .

  Pro další informace prosím kontaktujte:

  Barbora Kollerová, marketing

  COLOP CZ s.r.o.

  Na Výhony 291, 37312 Borovany, CZ

  E-mail: [email protected]

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS