Více
  2.1 C
  Czech
  Neděle, 4 prosince, 2022

  Nová aktualizace Telegramu značně vylepšila videa a animace

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Telegram oznámil nejnovější funkce a vylepšení, které se dostanou do oblíbené aplikace pro zasílání zpráv v nadcházející aktualizaci. Tentokrát se společnost zaměřila na značné vylepšení videí.

  Skupinové videohovory 2.0

  Skupinové videohovory nyní můžou mít až 1 000 diváků. Maximální počet lidí, kteří se mohou videohovoru účastnit a vysílat, zůstává na 30. Podle společnosti můžete mít nyní docela slušné publikum pro „cokoli od online přednášek až po živé rapové bitvy“.

  Videozprávy 2.0

  Videozprávy se nyní zobrazují ve vyšším rozlišení a můžete na ně klepnout, aby se zpráva zobrazila ve větší velikosti. Při nahrávání vlastních videozpráv se zvuk ze zařízení bude přehrávat i během nahrávání. Při nahrávání zadním fotoaparátem telefonu můžete nyní také používat zoom.

  Rychlost přehrávání videí

  Přehrávač médií nyní podporuje 0,5násobnou, 1,5násobnou a 2násobnou rychlost přehrávání. V systému Android můžete také při přehrávání hlasových nebo video zpráv stisknutím a podržením tlačítka 2x přepínat mezi rychlostmi přehrávání 0,5x, 1x, 1,5x a 2x.

  Sdílení obrazovky se zvukem

  Sdílení obrazovky bylo přidáno i do hovorů se dvěma uživateli a nyní zahrnuje zvuk ze zařízení při vysílání v jakémkoli videohovoru. Při zapnutí videa během hovoru můžete přejetím prstem vybrat kameru nebo místo ní sdílet obrazovku – a pomocí náhledu videa se před spuštěním sdílení ujistit, že je vše nastaveno jak chcete.

  Nové animované emoji

  Žádná aktualizace Telegramu se neobejde bez nových animovaných emoji. Jako vždy stačí poslat zprávu s klasickým emoji a animovaná verze se ukáže v chatu.

  Přesnější kreslení

  Editor médií umožňuje upravovat fotografie a videa kresbami, textem a samolepkami. Abyste mohli snadněji přidávat jemné detaily, šířka štětce se nyní při zoomování zmenšuje – získáte tak daleko větší přesnost.

  Aplikace Telegram pro počítač má nyní vlastní editor fotografií, který umožňuje ořezávat, otáčet nebo převracet obrázky a přidávat do nich kresby nebo nálepky.

  Nové animace odesílání zpráv na Androidu

  Stejně jako emoji a samolepky mají textové zprávy nové animace. Když stisknete tlačítko Odeslat, váš text se plynule promění v bublinu zprávy, která vletí do chatu. Uživatelé iOS získali tyto nové animace již v předchozí aktualizaci.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS