Více
  2.1 C
  Czech
  Neděle, 4 prosince, 2022

  LG: Project B – kódové označení smartphonu s rolovatelným displejem

  Zdroj:LG

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  LG údajně už získalo patent na zařízení s výsuvným displejem, jaký je popsán pro Project B. Smartphone se podobá běžnému telefonu se svislou orientací, při bližším prozkoumání však zjistíte, že má speciální rám.

  LG will nächstes Jahr ein Smartphone mit rollbaren Display auf den Markt bringen - STEREOPOLY

  Obě strany telefonu by se měly dát rolovat a posouvat, až získáte širokoúhlou obrazovku trojnásobné velikosti. Díky této architektuře by se telefon Project B mohl vyhnout jakýmkoli pantům nebo záhybům viditelných na skládacích telefonech, které již byly uvedeny na trh. Rolovatelné displeje telefonu se dají použít v režimu na šířku pro zlepšení zážitku ze sledování televizních pořadů a filmů nebo se mohou ohnout pomocí kovového krytu telefonu a nabízet hry na rozdělené obrazovce.

  LG nemá oficiální datum vydání ani název pro svůj telefon Project B, ale podle webu Neowin  by se mohl dostat na trh kolem března 2021. Podle toho, co popisuje LetsGoDigital, by tento odvážný design mohl být lepší a elegantnější než skládací telefony, které jsou v současnosti na trhu, navíc by nepodléhal tolik opotřebení jako jeho sourozenci.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS