Více
  4.1 C
  Czech
  Sobota, 26 listopadu, 2022

  Uniklé obrázky fitness náramku Fitbit Charge 5 ukazují barevný displej a nový zaoblený vzhled

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Na Twitteru známý „leaker“ Evan Blass v sobotu zveřejnil rendery chystaného fitness náramku Charge 5 od společnosti Fitbit. Vypadá to, že sdílí designové prvky s nedávným fitness náramkem Fitbit Luxe, který byl uveden na trh v dubnu. Náramek se zakřiveným displejem, který splývá se zaoblenějším tělem, působí organickým dojmem.

  Charge 5 má jako první v řade Charge barevý displej

  Na obrázcích jde vidět barevná AMOLED obrazovka, na které je čas, datum, srdeční tep a na levé straně lišta. Po stranách se zdá, že Fitbit pokračuje také v kapacitních dotykových ovládacích prvcích, které společnost představila u modelu Charge 3 místo klasických tlačítek. Rozhodnutí zůstat u dotykových ovládacích prvků nebylo zrovna populární, mnozí si stěžovali, že se nedají tak snadno používat uprostřed tréninku.

  Zdá se, že přepracováním prošel i řemínek. Jeho silikonový pásek se nyní podobá designu hodinek Apple Watch a namísto tradiční spony používá přezku. Co se týče barev, zdá se, že se dočkáme nejméně tří možností v krémové, černé a modrošedé barvě. Pouzdro náramku bude podle všeho v černé, stříbrné a zlaté barvě.

  O specifikacích a funkcích se stále ale nic neví

  Zatím nejsou k dispozici žádné podrobnosti o specifikacích a funkcích, ale neočekávejte žádné velké odchylky od modelu Charge 4. Fitness náramek bude mít nejspíš obvyklou řadu funkcí jako sledování srdečního tepu, sledování spánku, GPS, monitorování saturace kyslíkem a podobně.

  Na domovské obrazovce je však vidět jeden nový prvek – lišta, která vypadá, že se bude plnit (nebo vyčerpávat) podle toho, jak bude probíhat den. Mohlo by se jednat o nový přístup ke sledování denního cíle, případně o nové pojetí funkce Active Zone Minutes, která měla premiéru u modelu Charge 4.

  Uniklé rendery zařízeních Fitbit před uvedením na trh nejsou ničím novým. Rendery Fitbit Charge byly dokonce zveřejněny na Twitter prostřednictvím Evana Blasse každý rok. Proto je extrémně vysoká pravděpodobnost, že jsou skutečné.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS