Více
  2.1 C
  Czech
  Neděle, 4 prosince, 2022

  Senstroke – bubeníkem srdcem, duší, vždy a všude!

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Bylo vždy vaší touhou se pořádně vyřádit na kompletním setu bicích? Vložit rytmus svého srdce do bicí linky a perfektovat svůj skill, či s tím prostě jenom začít? Že není kde, kdy a když už, tak je to “moc nahlas”? Aplikace Senstroke nabízí řešení nejen pro dlouhé pandemické chvilky, krácení času při čekání u doktora či prostě nasměrování energie do činnosti, která pořádně vyplaví dopamin do vašeho systému.

  Senstroke sensory, jež přimonstujete na paličky bicích nebo ve své podstatě klidně na dva klacky, které jste našli v lese a libovolný povrch se stává definovanou součástí bicí soupravy (pro přesnost kompatibilita se týká paliček tipu 7A a 5A). K tomu stačí jen mobilní aplikace Senstroke, která běží na IOS, Android and Windows 10. Tento virtuální set protřelého bubeníka obsahuje i nožní pedály takže sada je kompletní včetně kopáku a hi-hatky.

  Nabíjení všech senzorů zabere přes USB kabel cca 3 hodiny, avšak pak je senzor připraven makat celých 12 dlouhých hodin. Paličkové sensory jsou poněkud natěsno a není úplně jednoduché je nainstalovat, u pedálových je to přesně naopak, neboť díky elastickým úchytem jsou nasadit zcela snadno. 

  Stáhnout aplikaci Senstroke je pak úplná hračka, jedná se o bezproblémový proces na všech zmíněných platformách. Appka vás pak provede párovacím procesem a nastavením. Uzpůsobení svých “bicích” pak můžete provést zcela dle libosti. Vše je velmi jednoduché, že i dítko prepubertální se zvládne vším proklikat během pár desítek minut. Pro ty co s bubny začínají, pak aplikace obsahuje lekce, co z vás udělají rockera dřív než řeknete “Stairway to Heaven”.

  Hrát se dá na zcela každý povrch, před jednáním v zasedačce, v kupé poloprázdného vlaku nebo na pramičce v rámci rybolovu. Se sluchátky na uších sice pro vnějšího pozorovatele budete vypadat jako úplný blázen, ale ta zábava za to rozhodně stojí. Není to sice jako “real deal” ale je to “very close”.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS