Více
  1.6 C
  Czech
  Čtvrtek, 1 prosince, 2022

  WhatApp dostal praktické vylepšení skupinových hovorů

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Nejrozšířenější aplikace pro rychlé odesílání zpráv WhatsApp přinesla několik důležitých novinek. Tou hlavní z nich je možnost ztlumit při skupinovém hovoru jiné uživatele. Nově si také budete moci zvolit, které účty uvidí vaši profilovou fotku, detaily účtu a informace o tom, kdy naposledy jste byli online, uvádí The Verge.

  Nejrozšířenější a nejpopulárnější aplikace pro rychlé odesílání zpráv a skupinové hovory WhatsApp vlastněná společností Meta, dříve Facebook je neustále doplňována novými funkcemi.

  Nyní služba přinesla několik novinek, které ocení každý uživatel. Týkají se vylepšení samotných hovorů, ale také bezpečnosti a soukromí. Napsal o tom server The Verge s odkazem na portál Android Central.

  WhatsApp vám nově umožňuje ztlumit jakéhokoliv účastníka hovoru ve skupinovém chatu. Vzhledem k tomu, že se může hovorů na WhatsAppu zúčastnit až 32 lidí současně, je tato novinka opravdu praktická. Když si totiž někdo zapomene vypnout mikrofon, jednoduše jej ztlumíte.

  Aplikace také čerstvě umožňuje posílat během hovoru jeho účastníkům individuální zprávy, což se hodí v případě, když nechcete oslovovat celou skupinu.

  Pokud se někdo k hovoru připojí dodatečně, tak díky další aktuální novince dostanou ostatní uživatelé ve skupině upozornění.

  WhatsApp chrání soukromí uživatelů

  Potěší také novinka týkající se bezpečnosti. Budete si moci vybrat, kdo uvidí vaši profilovou fotku, detaily účtu a informace o tom, kdy jste naposledy byli online.

  Začátkem tohoto týdne také WhatsApp přinesl očekávanou možnost integrace historie chatu aplikace na Androidu do iPhonu. Samozřejmě to lze provést i opačně. Uživatelé mohou historii chatu od loňského roku integrovat na zařízení s operačním systémem Android.

  Nové funkce jsou do WhatsAppu implementovány postupně jak na Androidu, tak na iOS.

  Vývojáři chystají funkci, která vám umožní sledovat reakce ve formě emotikonů, aniž byste museli rozklinkávat celá alba, do nichž se na WhatsAppu snímky nahrávají.

  WhatsApp také pracuje na funkcích, které umožní chatování na dvou zařízeních současně a nepozorovaně opustit chatovací skupinu.

  Velmi očekávanou funkci přepisu hlasových zpráv WhatsApp nakonec nedostane.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS