Více
  -0.7 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  Tim Cook navštívil Evropu. Zamířil do Británie a Německa

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Generální ředitel společnosti Apple se v posledních dnech nacházel ve víru cestování po Evropě. Navštívil Spojené království a Německo, přičemž se k němu přidali někteří vedoucí pracovníci. Napsaly o tom weby 9to5mac a Appleinsider.

  Generální ředitel společnosti Apple Tim Cook navštívil podle webu 9to5mac Evropu, konkrétně Spojené království a Německo. Během cesty se ke Cookovy přidalo několik vedoucích pracovníků Apple. Navštívili prodejny Apple Store, hardwarovou laboratoř, a nakonec si užili nějakou tu zábavu.

  Cook, respektive někdo, kdo spravuje jeho účet na Twitteru, celou cestu dokumentoval a příspěvky zveřejňoval na sociální síti. Začalo to Apple Store Apple Covent Garden v Londýně. Zde Cook komunikoval se zákazníky i zaměstnanci.

  Následně navštívil umělecký komplex Southbank Centre. Současně centrum oznámilo spojení s iniciativou Apple „Racial Equity and Justice Initiative“. Tohle partnerství pomůže šířit černošskou kreativitu, prolomí strukturální bariéry a posílí budoucí generace talentů.

  Odsud Cook zamířil do nových kanceláří Apple v Londýně nacházejících se v elektrárně Battersea. Ty mají být oficiálně otevřeny někdy začátkem roku 2023.

  Kanceláře podle Cooka představují poctu „tomuto neuvěřitelnému městu a odraz závazku Apple vůči jeho budoucnosti ve Spojeném království“.

  S Cookem na pivu

  Následně Cook podnikl návštěvu dvou prodejen Apple Store, a sice Apple Brompton Road a Apple Regent Street. Na Twitteru byla zveřejněná vtipná fotografie se zaměstnanci jedné z prodejen, na níž Cook téměř nejde vidět.

  Následovala návštěva štábu a herců úspěšné show Apple TV+ „Ted Lasso“. Čas strávený ve Velké Británii Cook ukončil návštěvou vývojářského programu tvořeného ženami Apple Foundations Program a gospelovým koncertem v Platoon Studios Apple.

  Poté Cook zamířil do Německa, kde navštívil Apple Store Rosenthaler Straße. Zde se setkal s některými vývojáři App Store.

  Na řadu přišla zábava. Šéf Applu si nenechal ujít Oktoberfest v Mnichově, kde byl vyfocen s velkou sklenicí piva, napsal Appleinsider.

  Tím to ale neskončilo. Došlo také na moderní hardwarovou laboratoř v Mnichově a návštěvu fotografa Jannika Obenhoffa, který předvedl svou práci s kamerovým systémem iPhonu 14 Pro Max.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS