Více
  16 C
  Czech
  Friday, October 7, 2022

  Už žádné mazání příspěvků. Twitter pracuje na dlouho očekávané funkci

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Od spuštění populární sociální sítě Twitter v roce 2006 v ní došlo k mnoha změnám. Jedna věc však zůstala stejná a mnoho uživatelů tento nedostatek kritizuje. Není možné zpětně upravovat své příspěvky poté, co již byly zveřejněny. To se ale brzy změní. Společnost chystá tlačítko Upravit. Na chystané funkci firma pracuje už od minulého roku. Zatím však bude dostupná pouze pro některé uživatele, píše 9to5Mac. 

  Twitter si od svého vzniku prošel mnoha změnami, integraci tlačítka Upravit však dlouhodobě odmítá, což uživatelům znepříjemňuje tweetování. Pokud při postování příspěvku uděláte nějakou chybu, na opravu je již pozdě. Tweet maximálně můžete smazat a publikovat znovu. V tom případě ale přijdete o všechny reakce. 

  Společnost ale na svém profilu TwitterComms podle informací webu 9to5Mac sdílela informaci, že tým sociální sítě již na dlouho očekávaném tlačítku Upravit od minulého roku pracuje. 

  Twitter také sdílel náhled nového tlačítka, které uvidíte po klepnutí na tři tečky vedle vašeho zveřejněného tweetu. 

  Zatím není jasné, jak přesně má funkce pracovat. Uživatelé Twitteru ale konečně budou moci upravovat chyby ve svých příspěvcích, aniž by je museli mazat a přicházet o „to se mi líbí” či komentáře.

  Funkce zatím nebude pro každého 

  Oznámení sociální sítě přichází krátce poté, co se miliardář Elon Musk stal jejím největším akcionářem a svých sledujících se zeptal, zda na Twitteru chtějí tlačítko Upravit. 73 procent odpovědí bylo pozitivních.

  Twitter si však do Muska rýpnul s tím, že na tento nápad nepřišel díky jeho anketě. 

  Původně tuto informaci Twitter sdílel 1. dubna. Na apríla jí však nikdo nebral vážně. 

  Funkce bohužel ze začátku nebude dostupná pro všechny uživatele. Nejprve bude uvolněna jako součást Twitter Blue lab pro předplatitele Twitter Blue. 

  Společnost to obhajuje tím, že než funkci zpřístupní všem, hodlá zjistit, co funguje a co nefunguje. Není zřejmé, kdy bude tlačítko dostupné. V příspěvku Twitteru stojí, že se tak stane do několika měsíců.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS

  1 komentář

  1. Twitter jsem uplně vymazal a budou následovat všechny sociální sítě

  Comments are closed.