Více
  2.1 C
  Czech
  Neděle, 4 prosince, 2022

  Podívejte se, jak budou vypadat nové skládačky od Samsungu

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Od oficiálního vydání nového skládacího chytrého telefonu jihokorejského giganta Samsung nás dělí více než týden. Nyní se leaker Evan Blass postaral o únik nejspíše oficiálních renderů. Design se však od předchozích skládacích modelů Samsungu příliš neliší. Informoval o tom server The Verge.

  10. srpna se koná velká akce nazvaná Galaxy Unpacked, na níž jihokorejská značka Samsung odhalí hned několik nových zařízeních v čele s novými skládacími telefony Galaxy Z Fold 4 a Galaxy Z Flip 4. Na události firma oznámí také očekávané chytré hodinky Galaxy Watch 5.

  Leaker Even Blass se před pár dny postaral o únik na serveru 91Mobiles podle The Verge nejspíše oficiálních renderů dvojice chystaných skládaček. Ještě před oficiálním uvedením přístrojů na trh si tak můžete prohlédnout jejich design.

  Snímky ukazují telefony ze všech možných úhlů, včetně jejich složené i rozložené verze, píše dále The Verge.

  Podle fotografií se zdá, že každý z telefonů bude k mání ve vlastních barevných variantách. Z Fold 4 bude k dostání v černé béžové a šedé, Z Fold 4 zase v černé, zlaté, modré a fialové barvě.

  Design nepřináší žádné překvapení

  Design dvojice telefonů však designem žádné překvapení nepřináší, neboť se příliš od předchozích skládaček neliší. Pokud jste tedy čekali něco zcela nového či převratného, zklameme vás.

  Ve skutečnosti se od sebe neliší ani Z Fold 4 a Z Flip 4. Druhý jmenovaný navíc nabídne jen pruh přes horní část zad.

  Ze snímků není úplně zřetelné, zda bude druhý jmenovaný telefon obsahovat pod displejem selfie kameru. Ta však v případě loňského modelu nenabídla zrovna ohromující výkon.

  Také není zřejmé, zda bude Z Flip 4 obsahovat vestavěný držák pro dotyková pera. Vše bychom se měli dozvědět v již zmíněném datu 10. srpna.

  Z jedné dřívější zprávy, o níž informoval The Verge, vyplývá, že Z Flip 4 bude disponovat větším sekundárním displejem.

  Jiná zpráva tvrdila, že hlavní displej Z Flip 4 bude mít v rámci úprav méně zřetelný záhyb uprostřed displeje.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS