Více
  2.1 C
  Czech
  Neděle, 4 prosince, 2022

  Samsung zahajuje předobjednávky nového televizoru Neo QLED, jako bonus můžete získat Galaxy S21

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Nové televizory Samsung Neo QLED nastavily nový standard kvality obrazu díky pozoruhodné technologii. Nabízí se ve čtyřech různých sériích QN95A, QN91A, QN90A a QN85A.

  Série se mezi sebou liší nabízenou výbavou a cenou. Všechny série mají také několik modelů o různých velikostech, od 50 do 85 palců (od 127 cm do 216 cm). Nejlevnější modelem v nabídce je QE50QN90AATXXH s cenou 47 990 korun, cena nejdražšího modelu QE85QN95AATXXH se vyšplhala na 154 990 korun. Budou mít rozlišení 4K, respektive 8K v případě vyšších modelových řad.

  Infinity obrazovka

  Televize Samsung Neo QLED má úhledný a atraktivní design se super tenkými rámečky na obrazovce pojmenované „Infinity“. Samotný televizor je také poměrně tenký. Reproduktory jsou umístěny kolem levého, pravého a horního okraje. Toto umístění reproduktorů usnadňuje OTS (Object Tracking Sound), takže diváci mohou ocenit kvalitní prostorový zvuk. Televizor lze připevnit na stěnu nebo klasicky na stojan.

  Nové LED podsvícení

  Největší novinkou je nové podsvícení – Quantum Mini LED, které je 1/40 tloušťky standardní LED diody. Tato nová technologie výrazně změnila kvalitu barvy, jasu, kontrastu a úroveň černé. Detaily, kterých si všimnete, jsou fenomenální díky 8K/4K rozlišení, upscalingu (zvýšení původního rozlišeni) a nové technologii podsvícení. Druhá novinka je Neo Quantum Processor 8K, který je zodpovědný za samotný upscaling. Určitě se vám také zalíbí One Connect box, díky čemuž z televize vychází pouze jeden kabel a zdroje lze připojit mimo zorného pole televize.

  Přírodní barvy

  Při sledování dokumentárních filmů o přírodě můžete snadno zapomenout, že vlastně sledujete televizi. Modré a zelené barvy jsou čisté, aniž by byly příliš nasycené a falešné. Tmavší oblasti obrazovky mají mnoho úrovní detailů a jemnosti. Televizor má 12 bitové úrovně kontrastu a může generovat až pozoruhodných 4096 úrovní stupňů šedi.

  Bonus k předobjednávce

  Pokud do 11. dubna předobjednáte jeden z těchto 4k modelů: QN95A, QN91A, QN90A a QN85A nebo nějaký z těchto 8k modelů: QN900A a QN800A, dostanete zadarmo chytrý telefon Galaxy S21 5G. Předobjednávka ale musí být provedena přímo skrz internetový obchod samsung.cz.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS