Více
  4.3 C
  Czech
  Sobota, 26 listopadu, 2022

  Podívejte se na recenzi nového iPhone 12. Fotoaparát se prý přiblíží kvalitě zrcadlovek

  Zdroj:YouTube

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Apple představilo kvarteto základních modelů z linie iPhone 12, přičemž úhlopříčky displejů se budou pohybovat od 5,4 do 6,7 palce.

  Nejmenším modelem je iPhone 12 mini, který má nabídnout kapacitu interního prostoru pro systém a data 64 GB, 128 GB a 256 GB. Ceny mají startovat od 699 dolarů a na výběr máme mít barevné provedení v původním znění „Black“, „White“, „Red“, „Blue“ a „Green“.

  Dále po 5,4-palcovém zařízení bude následovat model, který má být známý jako iPhone 12. Nabídne 6,1-palcový displej, ceny od 799 dolarů výše a barvy i kapacity Flashe stejné jako u provedení mini.

  6,1-palcový bude i model iPhone 12 Pro. V tomto případě mají ceny startovat od úrovně 999 dolarů a kapacity Flashe budou nabízeny 128 GB, 256 GB a 512 GB. Na výběr mají být ostatně barvy Gold, Silver, Graphite a (Navy) Blue.

  Největším modelem bude 6,7-palcový iPhone 12 Pro Max, který bude kopírovat výše zmíněné možnosti Pro, avšak cena bude začínat od laťky 1 099 USD. Při cenách je třeba uvést, že evropské ceny v eurech budou skoro určitě výše.

  Všechny nové telefony z linie iPhone 12 nabídnou Super Retin XDR displeje se zvýšenou tvrdostí oproti předchůdci. Společným znakem má být i 5G konektivita. Apple zároveň představí speciální technologii „Smart Data Mode“, která by měla automaticky přepínat mezi 4G a 5G sítěmi (pokud budou dostupné) s cílem optimalizovat výdrž na baterii – 5G sítě jsou totiž obecně výrazně náročnější na baterii. Co se ještě týče baterie, vzpomíná se podpora pro 15W bezdrátové nabíjení Magsafe.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS