Více
  1.1 C
  Czech
  Čtvrtek, 20 ledna, 2022

  Nová bezdrátová sluchátka od Beats nabídnou aktivní potlačení šumu a režim „průhlednost“

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Společnost Beats dnes představila nová bezdrátová sluchátka s názvem Studio Buds. Sluchátka nabídnou aktivní potlačení hluku, pohodlné nošení a kvalitní zvuk.

  Sluchátka Studio Buds mají mnohem kompaktnější design než předchozí model Powerbeats Pro. Nejsou na nich žádně háčky či nožičky do uší, takže jsou díky tomu velmi lehká a pohodlná. Podstatný je také rozdíl v hmotnosti: každé sluchátko váží 5,1 gramu, což je na uších mnohem pohodlnější než 20gramové Powerbeats Pro. Jedná se o první sluchátka od společnosti Beats, která mají aktivní potlačení hluku. Jako většina nových bezdrátových sluchátek jsou Studio Buds odolné proti vodě a potu.

  Beats Studio Buds jsou vybavena novou architekturou měničů, takže ačkoli se společnost snažila o svůj charakteristický „silný“ zvuk, při srovnání s Powerbeats Pro je patrný rozdíl. Pokud vám nejvíce záleží na basech, které vás budou motivovat při cvičení, starší generace bude asi pro vás lepši. Studio Buds jsou však lépe vyvážené a mají větší čistotu v celém frekvenčním rozsahu. Celkově znějí Studio Buds dost dobře. Pokud potřebujete slyšet své okolí bez sundavání sluchátek, je k dispozici režim „prohlédnutost“, který využívá mikrofony k přenosu okolního zvuku přes reproduktory přímo do uší.

  Horší aktivní potlačení hluku a mikrofon

  Ani při dobrém utěsnění se nebudete cítit nijak zvlášť odříznuti od okolního světa. Systém aktivního potlačení hluku patří k těm slabším, které v této cenové kategorii najdete. „Beats tvrdí, že dynamicky přizpůsobuje sílu potlačení hluku na základě okolního hluku, ale ve většině scénářů, kde jsem jej testoval, jsem byl nedostatečně ohromen.“ uvedl Chris Welch ve své recenzi.

  Mikrofon je další oblastí, kde Studio Buds zaostávají za konkurencí. Další nepříjemností je, že tato sluchátka nemají žádné senzory, které by rozpoznaly, když je sundáte z uší, takže se hudba automaticky nezastaví.

  Chybí bezdrátové nabíjeni

  Se zapnutým aktivním potlačením hluku vydrží na jedno nabití hrát až pět hodin (bez zapnutého až osm hodin). Sluchátka se bohužel nedají nabít bezdrátově, takže si budete muset vystačit s USB-C. Nabíjecí pouzdro umožňuje další dvě plná nabití, takže celková výdrž sluchátek činí až 24 hodin.

  Hlasoví asistenti

  Sluchátka Studio Buds podporují hlasové asistenty. Na zařízeních Apple stačí vyslovit „Hey Siri“, aniž byste museli cokoli instalovat. Na zařízeních se systémem Android musíte mít nainstalovanou aplikaci Beats, abyste mohli aktivovat hlasového asistenta nebo ovládání hudby v zařízení.

  Dostupnost

  Sluchátka jsou zatím dostupná jen ve Spojených státech amerických a Kanadě, a to za $149.99. Očekává se ale, že se v blízké době dostanou i do Evropy. Sluchátka jsou dostupné v černé, bílé a červené barvě.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  SteelSeries Arctis 7+

  Nejnovější sluchátka od SteelSeries konečně používají USB-C

  Společnost SteelSeries se u sluchátek Arctis 7 Plus a 7P Plus, které nově představila, drží pravidla "když to není rozbité, neopravuj to".
  AirPods 3. generace

  Třetí generace sluchátek AirPods je tu. Mají prostorový zvuk a nový design

  Na pondělní události představila společnost Apple novou generaci sluchátek AirPods. Sluchátka jsou odolné proti potu a vodě a mají některé zvukové funkce, které byly dříve dostupné jen u dražšího modelu AirPods Pro. Apple uvedl, že budou stát 179 dolarů (skoro 4000 korun) a začnou se prodávat příští týden.
  Bezdrátová sluchátka WF-C500

  Dva nové páry bezdrátových sluchátek od Sony: WF-C500 a WH-XB910N

  chátka na uši WH-XB910N slibují kvalitní aktivní potlačení hluku a "basy jako v klubu", zatímco bezdrátová sluchátka WF-C500 jsou určena hlavně do posilovny.
  Sennheiser CX Plus

  Společnost Sennheiser představila sluchátka CX Plus s kodekem aptX Adaptive

  Společnost Sennheiser představila své dosud nejdostupnější bezdrátové sluchátka s aktivním potlačením šumu (ANC): CX Plus True Wireless za 4160 korun. Jak už název napovídá, model CX Plus má funkce, které nejsou v základním modelu CX True Wireless.
  Bose QuietComfort 45

  Sluchátka Bose QuietComfort 45 přináší vícebodové připojení Bluetooth a výdrž baterie až 24 hodin

  Sluchátka Bose QuietComfort 45, o jejichž uvedení na trh se hovoří již od července, byla nyní oficiálně představena. Podle společnosti Bose poskytují sluchátka QC 45 lepší výkon při potlačování šumu a hlasovém volání.
  sluchátka Beoplay EQ

  Společnost Bang & Olufsen oznámila nová bezdrátová špuntová sluchátka Beoplay EQ

  Beoplay EQ jsou první bezdrátová sluchátka dánské značky Bang & Olufsen, která mají funkci adaptivního potlačení šumu.
  Reklama
  Reklama
  Reklama