Více
  4.3 C
  Czech
  Sobota, 26 listopadu, 2022

  Nejnovější sluchátka od SteelSeries konečně používají USB-C

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Společnost SteelSeries se u sluchátek Arctis 7 Plus a 7P Plus, které nově představila, drží pravidla „když to není rozbité, neopravuj to“.

  Nová bezdrátová sluchátka SteelSeries Arctis 7 Plus a 7P Plus toho moc oproti svým předchůdcům nemění. Jediné změny jsou velkými vylepšeními. Prvním z nich je lepší výdrž baterie, která se z 24 hodin na jedno nabití zvýšila na 30 hodin. Pouhých 15 minut rychlého nabíjení vám nyní zajistí 3 hodiny nepřetržitého používání.

  Druhým klíčovým vylepšením je nabíjení přes USB-C oproti Micro USB. Většina ostatních velkých výrobců náhlavních souprav tento konektor používá už léta, ale SteelSeries ho kupodivu přijímá pomalu.

  Rozdíl mezi modelem 7 Plus a 7P Plus

  Arctis 7+ má černé šasi a ovladač ChatMix na pravém náušníku. Model Arctis 7P+ má bílé šasi a volič bočního tónu mikrofonu na pravém náušníku. Obě náhlavní soupravy podporují zvuk Tempest 3D na PS5 (model 7P Plus by měl být ale víc optimalizovaný), stejně jako virtuální prostorový zvuk 7.1. Náhlavní soupravy jsou také plně kompatibilní se softwarem SteelSeries Engine na PC.

  Obě náhlavní soupravy jsou v podstatě kompatibilní se všemi stejnými zařízeními. A to včetně Nintenda Switch, telefonů s Androidem, PS4 a PS5, počítačů PC a Mac a nově dokonce i Oculus Quest 2. Sluchátka jsou kompatibilní přes kabelové připojení s čímkoli, co má 3,5mm jack. Budete ale muset použít přiložený kabel, který se zapojuje do proprietárního portu sluchátek.

  Sluchátka mají plastové šasi s velkými náušníky s pěnovým polstrováním a elastickou čelenkou ve tvaru „lyžařských brýlí“. Na levém náušníku mají zasouvací mikrofon, 3,5mm audio konektor, proprietární konektor SteelSeries, ovladač hlasitosti a tlačítko pro ztlumení mikrofonu.

  Marshall Honorof, který měl již šanci náhlavní soupravy otestovat, uvedl ve své recenzi na serveru Tom’s Guide: „SteelSeries Arctis 7 Plus / 7P Plus poskytuje dobrý zvuk pro většinu her a mírně podprůměrný zvuk pro většinu hudby. Stejně jako jeho předchůdci není Arctis 7 Plus / 7P Plus z hlediska kvality zvuku zcela „prémiový“, ale zvuk je dokonale čistý a poměrně vyladěný.“

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS