Více
  2 C
  Czech
  Čtvrtek, 20 ledna, 2022

  Nejnovější sluchátka od SteelSeries konečně používají USB-C

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Společnost SteelSeries se u sluchátek Arctis 7 Plus a 7P Plus, které nově představila, drží pravidla „když to není rozbité, neopravuj to“.

  Nová bezdrátová sluchátka SteelSeries Arctis 7 Plus a 7P Plus toho moc oproti svým předchůdcům nemění. Jediné změny jsou velkými vylepšeními. Prvním z nich je lepší výdrž baterie, která se z 24 hodin na jedno nabití zvýšila na 30 hodin. Pouhých 15 minut rychlého nabíjení vám nyní zajistí 3 hodiny nepřetržitého používání.

  Druhým klíčovým vylepšením je nabíjení přes USB-C oproti Micro USB. Většina ostatních velkých výrobců náhlavních souprav tento konektor používá už léta, ale SteelSeries ho kupodivu přijímá pomalu.

  Rozdíl mezi modelem 7 Plus a 7P Plus

  Arctis 7+ má černé šasi a ovladač ChatMix na pravém náušníku. Model Arctis 7P+ má bílé šasi a volič bočního tónu mikrofonu na pravém náušníku. Obě náhlavní soupravy podporují zvuk Tempest 3D na PS5 (model 7P Plus by měl být ale víc optimalizovaný), stejně jako virtuální prostorový zvuk 7.1. Náhlavní soupravy jsou také plně kompatibilní se softwarem SteelSeries Engine na PC.

  Obě náhlavní soupravy jsou v podstatě kompatibilní se všemi stejnými zařízeními. A to včetně Nintenda Switch, telefonů s Androidem, PS4 a PS5, počítačů PC a Mac a nově dokonce i Oculus Quest 2. Sluchátka jsou kompatibilní přes kabelové připojení s čímkoli, co má 3,5mm jack. Budete ale muset použít přiložený kabel, který se zapojuje do proprietárního portu sluchátek.

  Sluchátka mají plastové šasi s velkými náušníky s pěnovým polstrováním a elastickou čelenkou ve tvaru „lyžařských brýlí“. Na levém náušníku mají zasouvací mikrofon, 3,5mm audio konektor, proprietární konektor SteelSeries, ovladač hlasitosti a tlačítko pro ztlumení mikrofonu.

  Marshall Honorof, který měl již šanci náhlavní soupravy otestovat, uvedl ve své recenzi na serveru Tom’s Guide: „SteelSeries Arctis 7 Plus / 7P Plus poskytuje dobrý zvuk pro většinu her a mírně podprůměrný zvuk pro většinu hudby. Stejně jako jeho předchůdci není Arctis 7 Plus / 7P Plus z hlediska kvality zvuku zcela „prémiový“, ale zvuk je dokonale čistý a poměrně vyladěný.“

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  AirPods 3. generace

  Třetí generace sluchátek AirPods je tu. Mají prostorový zvuk a nový design

  Na pondělní události představila společnost Apple novou generaci sluchátek AirPods. Sluchátka jsou odolné proti potu a vodě a mají některé zvukové funkce, které byly dříve dostupné jen u dražšího modelu AirPods Pro. Apple uvedl, že budou stát 179 dolarů (skoro 4000 korun) a začnou se prodávat příští týden.
  Bezdrátová sluchátka WF-C500

  Dva nové páry bezdrátových sluchátek od Sony: WF-C500 a WH-XB910N

  chátka na uši WH-XB910N slibují kvalitní aktivní potlačení hluku a "basy jako v klubu", zatímco bezdrátová sluchátka WF-C500 jsou určena hlavně do posilovny.
  Sennheiser CX Plus

  Společnost Sennheiser představila sluchátka CX Plus s kodekem aptX Adaptive

  Společnost Sennheiser představila své dosud nejdostupnější bezdrátové sluchátka s aktivním potlačením šumu (ANC): CX Plus True Wireless za 4160 korun. Jak už název napovídá, model CX Plus má funkce, které nejsou v základním modelu CX True Wireless.
  Bose QuietComfort 45

  Sluchátka Bose QuietComfort 45 přináší vícebodové připojení Bluetooth a výdrž baterie až 24 hodin

  Sluchátka Bose QuietComfort 45, o jejichž uvedení na trh se hovoří již od července, byla nyní oficiálně představena. Podle společnosti Bose poskytují sluchátka QC 45 lepší výkon při potlačování šumu a hlasovém volání.
  sluchátka Beoplay EQ

  Společnost Bang & Olufsen oznámila nová bezdrátová špuntová sluchátka Beoplay EQ

  Beoplay EQ jsou první bezdrátová sluchátka dánské značky Bang & Olufsen, která mají funkci adaptivního potlačení šumu.
  Sluchátka AOC GH200

  Recenze AOC GH200: pohodlná a levná sluchátka

  Společnost AOC je známá jako jeden z nejlepších výrobců herních monitorů. Jak si ale poradila s produktem na úplně jiném trhu?
  Reklama
  Reklama
  Reklama