Více
  2 C
  Czech
  Čtvrtek, 20 ledna, 2022

  Creative Cloud Express: Nový editační software od Adobe

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Společnost Adobe představila novou webovou a mobilní aplikaci Creative Cloud Express. Ta do jediné aplikace sdružuje některé z nejlepších funkcí rozsáhlé sady Creative Cloud Suite a nástrojů Acrobat PDF. Uživatelé mohou pomocí Creative Cloud Express rychle a snadno vytvářet vše od příspěvků pro sociální média až po propagační plakáty a videa.

  Aplikace nabízí základní nástroje pro úpravu obrázků a videí, umožňuje uživatelům pracovat s vrstvami, efekty umělé inteligence a rozsáhlou knihovnou fontů, a to vše ve zjednodušeném rozhraní, které má usnadnit používání funkcí. Kromě webové aplikace můžete Creative Cloud Express najít také v obchodě Apple App Store, Google Play a Microsoft Store.

  Díky šablonám je Creative Cloud Express jednodušší na naučení

  Díky mnoha šablon je Creative Cloud Express mnohem přístupnější než jednotlivé aplikace Creative Cloud, které mají daleko těžší „křivku učení“.

  Při spuštění si budete moci vybrat z předpřipravených šablon pro různé účely. Jako je například leták, příspěvek na Facebooku, příběh na Instagramu, miniatura na YouTube, menu v restauraci, obálka knihy atd. Jakmile si vyberete šablonu, budete ji moc jakkoliv upravovat.

  Aplikace bude k dispozici jak v bezplatné verzi, tak v placené edici za 10 euro/měsíc s dalšími funkcemi a knihovnou složitějších šablon. Přístup k nové aplikaci bude také součástí tarifů Adobe Creative Cloud All Apps a tarifů pro jednotlivé aplikace.

  Creative Cloud Express bude obsahovat 20 000 fontů a 175 milionů licencovaných bezplatných obrázků Adobe. I když některé funkce budou placené, stále se jedná o působivou nabídku pro bezplatný produkt, který by mohl pro společnost Adobe přilákat nový druh lidí.

  „V Creative Cloud Express méně znamená více,“ uvedla generální ředitelka pro Creative Cloud Ashley Still. „Nemusíte umět všechno ve Photoshopu. Například nepotřebujete neurální filtry, ale musíte umět několik jednoduchých věcí, jako je odstranění pozadí nebo jednoduché úpravy obrázku. V Acrobatu nepotřebujete vědět, jak chránit PDF heslem, potřebujete ho umět vytvořit a upravit. Hodně jednoduchosti přichází s naší vlastní úpravou toho, co je několik nejdůležitějších věcí, které lidé potřebují dosáhnout.“

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Prohlížeč Safari není tak bezpečný, jak Apple říká. Nová chyba umožňuje útočníkovi získat vaši historii procházení

  Prohlížeč Safari není tak bezpečný, jak Apple říká. Nová chyba umožňuje útočníkovi získat vaši historii procházení

  Nová zranitelnost v prohlížeči Safari 15 může způsobit únik vaší historie procházení a také odhalit některé osobní údaje připojené k vašemu účtu Google. Informovala o tom služba FingerprintJS, která se zaměřuje na bezpečnost a soukromí prohlížečů.
  Litra Glow

  Logitech for Creators přichází s dalším produktem. Tentokrát se jedná o levné světlo pro streamery

  Pro streamery a tvůrce videí je dobré osvětlení základ úspěchu. Proto společnost Logitech pod svou značkou Logitech for Creators představila nové osvětlovací zařízení s názvem Litra Glow. Podle společnosti dokáže světlo zajistit přirozený a zářivý vzhled u všech odstínů pleti.
  Uživatelé známého správce hesel LastPass jsou pod palbou. Hackeři se pokouší nabourat do mnoha účtů

  Uživatelé známého správce hesel LastPass jsou pod palbou. Hackeři se pokouší nabourat do mnoha účtů

  Několik uživatelů služby LastPass tvrdí, že od společnosti dostávají e-maily o neoprávněných pokusech o přihlášení pomocí jejich hlavních hesel. Společnost LastPass na problém reagovala a uvedla, že k žádnému úniku hesel nedošlo.
  Microsoft Teams má již od března několik bezpečnostních zranitelností

  Microsoft Teams má již od března několik bezpečnostních zranitelností

  Bezpečnostní výzkumníci objevili čtyři závažné zranitelnosti v Microsoft Teams. Ty může útočník zneužít k zjištění IP adres, skrytí škodlivých odkazů, a dokonce i k přístupu k interním službám Microsoftu.
  TikTok Live Studio

  TikTok Live Studio – nový konkurent pro Twitch?

  Tiktok začal testovat nový streamovací software s názvem TikTok Live Studio. Ten umožňuje uživatelům vysílat živé záběry z her a dalších desktopových aplikací, podobně jako v OBS nebo Streamlabs.
  Horizon Worlds od společnosti Meta: první krok do světa metaverse

  Horizon Worlds od společnosti Meta: první krok do světa metaverse

  Společnost Meta ve čtvrtek oznámila, že dlouho připravovaná bezplatná hra pro komunikaci ve virtuální realitě Horizon Worlds je nyní přístupná všem starším 18 let s VR headsetem Quest 2. Bohužel zatím jen ve Spojených státech a Kanadě, ale postupem času by se měla dostat i do Evropy.
  Reklama
  Reklama
  Reklama