Více
  2.1 C
  Czech
  Neděle, 4 prosince, 2022

  Blíží se 20. narozeniny Xboxu, Microsoft vydá k oslavě průsvitný ovladač

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Původní konzole Xbox vyšla 15. listopadu 2001. O dvacet let později plánuje společnost oslavit narozeniny své první domácí konzole vydáním několika průsvitných doplňků a to včetně ovladače Xbox Series X/S a sluchátek.

  Průsvitný ovladač pro Xbox Series X/S

  Průsvitný design je odkazem na průhledné ovladače dodávané s původní konzolí Xboxu. Microsoft nechal vnitřní komponenty stříbrné, aby byly lépe vidět. Na domovském tlačítku Xboxu, stejně jako kolem D-padu a zadních rukojetí, jsou zelené skvrny charakteristické pro tuto značku.

  Kromě jiného designu je funkčně stejný jako jakýkoli jiný bezdrátový ovladač Xbox, který si můžete koupit od společnosti Microsoft. Očekávejte Bluetooth pro spárování s PC a mobilními zařízeními, podporu mapování tlačítek a o něco lepší d-pad, než jaký najdete na ovladačích minulých generací Xboxu.

  Po připojení tohoto ovladače ke konzoli Xbox Series X/S se vám odemkne exkluzivní dynamické pozadí k 20. výročí. Dynamické pozadí není nijak omezené jen na jedno zařízení, takže ovladač můžete zapojit ke konzolích přátel a tím jim také odemknete pozadí. Po vybrání jiného pozadí je však potřeba ovladač zapojit znova.

  Speciální edice bezdrátového ovladače Xbox 20th Anniversary Wireless Controller bude uvedena na trh 15. listopadu. Již dnes si ji ale můžete předobjednat za 1700 korun na vybraných trzích Xbox po celém světě a zakoupit v různých obchodech, včetně Microsoft Store.

  Stereofonní sluchátka

  Kabelová stereofonní sluchátka pro Xbox se také dočkají průsvitné úpravy, ale na menší úrovni. Její náušníky jsou průhledné a na levém náušníku je zelené označení 20. výročí. Jasně zelené akcenty jsou také na mřížkách mezi náušníky a na mikrofonu.

  Speciální edice sluchátek 20th Anniversary Xbox Stereo Headset bude stejně jako ovladač uvedena na trh 15. listopadu. Můžete si je předobjednat za 1700 korun ve vybraných obchodech Xbox nebo přímo na Microsoft Store.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS