Více
  1.6 C
  Czech
  Čtvrtek, 1 prosince, 2022

  Amazon představil druhou generaci Echo Buds s vylepšeným aktivním potlačením hluku

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Společnost Amazon představila druhou generaci sluchátek Echo Buds. Nová bezdrátová sluchátka do uší jsou až o 20 % menší a mají vylepšené aktivní potlačení šumu a hluku.

  Nová sluchátka Echo Buds mají aktivní potlačení hluku a šumu, stejně jako AirPods Pro. Amazon uvedl, že blokují dvakrát více hluku z okolí než první model. Tato funkce umožňuje lepší poslech na místech, jako jsou kabiny letadel nebo přeplněné ulice. Amazon zmenšil sluchátka a pouzdro, takže jsou o 20% menší než jejich předchůdce, takže nebudou tolik vyčnívat z ucha. Nová generace sluchátek Echo Buds si zachovává certifikaci IPX4, takže by měla bez problému odolávat potu a vodě.

  Sednou lépe do uší

  Sluchátka mají odvětrávanou konstrukci (podobně jako AirPods Pro a Pixel Buds), která snižuje nežádoucí tlak na uši. Díky menší velikosti padnou lépe do uší. Součástí balení jsou čtyři velikosti učních nástavců, mají oválný tvar a v balení dostanete také dvě velikosti volitelných křídlových nástavců.

  Místo lesklého dotykového povrchu jako u původních sluchátek Echo Buds je nyní vnější strana matná. Amazon však tentokrát na sluchátka nalepil své logo. Kromě černé barvy se nyní dodávají i v bílé. Stejně jako u původního modelu budete moci ovládat přehrávání klepnutím na sluchátka.

  Detailnější a čistější zvuk

  Sluchátka jsou vybavena vylepšeným dynamickým reproduktorem, jehož cílem je, aby hudba zněla detailněji a živěji. V každém sluchátku je 5,7milimetrový dynamický reproduktor navržený společností Amazon, který má zajistit čistší tóny v nízkých, středních i vysokých výškách.

  Pět hodin poslechu na jedno nabití

  Výdrž baterie se odhaduje na pět hodin poslechu se zapnutým potlačením hluku. Z pouzdra nabijete sluchátka na max dvakrát, takže celkem vydrží až 15 hodin. Pouzdro využívá pro nabíjení nabíječku USB-C, kterou už možná máte pro svůj notebook, tablet nebo telefon. Za dalších 20 dolarů si můžete pořídit vylepšené pouzdro, které podporuje bezdrátové nabíjení. Pokud se baterie vybije, nabíjení po dobu 15 minut by mělo zajistit přibližně dvě hodiny přehrávání.

  Nechybí asistentka Alexa

  Stejně jako u prvního modelu, Amazon doufá, že velkým lákadlem pro zákazníky bude přítomnost asistentky Alexa. Pomocí příkazu „Alexa“ nebo poklepáním na sluchátko budete moci asistentku požádat prakticky o cokoli, například o přehrání hudby, o vtip nebo o aktuální informace o počasí.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS