Více
  4.3 C
  Czech
  Sobota, 26 listopadu, 2022

  Nejslavnější a největší počítačový veletrh bude online! Není možné svolat do Las Vegas stovky tisíc lidí, vědí organizátoři

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Pro počítačové nadšence tohle není úplně nejlepší zpráva, na své si ale přijdou i tak. Největší veletrh zaměřující se na spotřební a výpočetní techniku na světě se koná už 50 let v Las Vegas. Teď ale bude premiérově probíhat kvůli pandemii nemoci covid-19 online.

  Na veletrh CES (Consumer Electronics Show) se každoročně sjíždí desítky i stovky tisíc návštěvníků. Obrovská expozice každý leden zahalí Las Vegas vědou a technikou. Téměř celé „město hazardu“ neřeší pár dní nic jiného.

  Tentokrát to ale bude trošičku jiné. Od 11. do 14. ledna bude totiž veletrh probíhat online. „Vzhledem k rostoucím celosvětovým zdravotním obavám z šíření covidu-19 není možné na začátku ledna 2021 bezpečně svolat stovky tisíc lidí do Las Vegas,“ prohlásili organizátoři CES.

  A je to skutečně tak. Pandemie nezpomaluje, pozitivních případů přibývá a v současné době představuje nakupení lidí na jednom místě něco nepředstavitelného. O nic z technologických novinek ale příznivci vědy nepřijdou. „Budete se moci účastnit všech úžasných okamžiků CES, ať jste kdekoli na světě. Zrealizujeme jedinečný zážitek pro technologický průmysl,“ slibují organizátoři.

  Co bude letos na veletrhu největším tahákem? Online prezentace nabídnou výrobci počítačů, tabletů, televizí nebo sluchátek. Nebude chybět ani spotřební elektronika nebo nově se rozjíždějící sportovní. Zapálení techničtí nadšenci se budou mít na co těšit.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS