Více
  4.3 C
  Czech
  Sobota, 26 listopadu, 2022

  Google představil chytrý zvonek a tři bezpečnostní kamery pod svojí značkou Nest

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Chytré kamery a zvonek jsou poháněny jednotkou TPU, která umožňuje algoritmům pracovat s dvojnásobným počtem pixelů a dvojnásobnou snímkovou frekvencí oproti předchozím kamerám Nest Cams.

  Zvonek Nest Doorbell

  Zvonek funguje na baterii, takže jej můžete umístit kamkoli ke dveřím. Díky poměru obrazu 3:4 a rozlišení HD 1080p budete mít přístup k vertikálnímu zobrazení upozornění technologie Familiar Faces, abyste viděli, který člen rodiny stojí před vašimi dveřmi. Funkce Familiar Faces ale bohužel vyžaduje předplatné služby Nest Aware.

  Zatímco předchozí generace byla vybavena bezplatnými senzory pohybu a osob, toto zařízení poskytuje rozšířená upozornění, která rozlišují osoby, balíčky, zvířata a vozidla. Jakákoliv upozornění si můžete nechat odeslat přímo do mobilu nebo do jakéhokoliv zařízení Google v domácnosti. Zvonek přijde na 180 dolarů (kolem 3870 korun)

  Kamera Nest Cam

  Kamera nahrává video v rozlišení 1080p s rychlostí až 30 snímků za sekundu v zorném poli 130 stupňů. Na jedno nabití by měla vydržet zhruba tři měsíce. A to za předpokladu, že se ve vaší domácnosti odehraje v průměru devět až dvanáct zaznamenaných událostí denně.

  Umělá inteligence je vyškolena k zaznamenávání specifických činností, které jsou v závislosti na nastavení vyvolány například lidmi, zvířaty nebo doručováním zásilek. Lze jej také připojit k trvalému napájení. Pro venkovní instalace je k dispozici volitelný napájecí kabel odolný proti povětrnostním vlivům nebo solární panel.

  Kamera Nest má měkký, zaoblený design částečně vyrobený z recyklovaného plastu, ale i tak si zachovává krytí IP54. Její magnetická montážní základna byla testována tak, aby odolala větru o síle bouře. Bude také k dispozici držák proti krádeži. Samotná kamera bude stát 180 dolarů (kolem 3870 korun).

  Kamera Nest Cam With Floodlight

  Na rozdíl od standardních kamer s reflektorem, které se spustí při jakémkoli pohybu, se tato kamera za 280 dolarů (kolem 6000 korun) aktivuje pouze v případě, že detekuje osobu nebo vozidlo. Kamera nemá baterii, takže vyžaduje trvalé napájení a má stupeň odolnosti proti povětrnostním vlivům IP65.

  Kamera Nest Cam Indoor

  Nejlevnější kamerou v nové řadě je Nest Cam Indoor za 100 dolarů (kolem 2160 korun). Tento model, který je určen k použití jen uvnitř, je mnohem menší než standardní kamera Nest Cam. Postrádá baterii a utěsnění proti povětrnostním vlivům dražšího modelu, ale zachovává si stejné specifikace kamery a inteligentní funkce.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS

  1 komentář

  1. kokam na ceske e-shopy nestoji 2160 kc ale 6800,- to je panecku marze a dph a clo no jdu blejt

  Comments are closed.