Více
  2.1 C
  Czech
  Neděle, 4 prosince, 2022

  Amazfit představila na letošním veletrhu CES chytré hodinky Amazfit GTR 2e a GTS 2e

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Oba nové přírůstky v řadách chytrých hodinek vynikají nejmodernějšími fitness funkcemi, ultratenkým a moderním designem.

  Hodinky mohou na jedno nabití vydržet až 24 dní. Výdrž baterie závisí na nastavení hodinek, provozních podmínkách a dalších faktorech. Tělo chytrých hodinek GTR 2e a GTS 2e je vyrobeno ze slitin hliníku a díky dynamickým křivkám se pohodlně nosí a na ruce je skoro necítíte. Pro zvýšení odolnosti displeje proti poškrábání je navíc jeho povrch ošetřen vakuově nanesenou ochrannou vrstvou.

  Otočný ciferník se skvělými barvami a ostrostí

  Model GTS 2e nabízí otočný HD AMOLED displej s úhlopříčkou 1,65 palce, který má ostrost srovnatelnou s nejmodernějšími chytrými telefony. Díky hustotě pixelů 341 ppi nabízí displej čistý a věrný obraz se živými barvami, které zajišťují skvělou čitelnost informací. Model GTR 2e je osazen otočným displejem HD AMOLED s úhlopříčkou 1,39 palce a hustotou pixelů 326 ppi pro ostré a věrné barvy a výbornou čitelnost informací.

  Oba modely jsou vybaveny nejnovějším optickým snímačem BioTrackerTM 2 PPG s vysokou přesností měření, který nabízí komplexní ochranu zdraví. Hodinky celých 24 hodin monitorují tepovou frekvenci a v případě abnormálního zvýšení klidové tepové frekvence uživatele upozorní varovným hlášením. Při fyzické námaze, jako je například běh, maraton nebo intenzivní cvičení venku, si můžete změřit saturaci krve kyslíkem (SpO2).

  Monitorování kvality spánku pro co nejlepší výkonnost

  Amazfit GTR 2e a GTS 2e podporují hluboký spánek a dokážou přesně vyhodnotit jednotlivé fáze spánku a dýchání během spánku a nabídnout uživatelům analytické informace a doporučení pro zlepšení. Hodinky umí zachytit i kratší spánek během dne (s délkou trvání nad 20 minut) a shromažďují tak přesnější a úplnější informace o kvalitě spánku.

  Chytrý hlasový asistent

  Hlasové ovládání hodinek je možné i bez přístupu k internetu, díky funkci offline hlasového asistenta. V tomto režimu můžete hlasem přepínat mezi sportovními režimy nebo aktivovat funkci měření tepové frekvence.

  Cena a dostupnost

  V Severní Americe jsou chytré hodinky Amazfit GTR 2e a Amazfit GTS 2e dostupné od 11. ledna 2021, a to prostřednictvím oficiálních webových stránek Amazfit nebo na Amazonu. Cena obou modelů hodinek činí 139,99 dolarů.

  Ve Spojeném Království budou chytré hodinky Amazfit GTR 2e a Amazfit GTS 2e v prodeji od 11. ledna prostřednictvím sítě Argos, a to za cenu 119 liber. Kromě toho budou tyto modely v prodeji také na oficiálních webových stránkách Amazfit a na Amazonu, přičemž datum zahájení prodeje bude oznámeno později.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS