Více
  1.6 C
  Czech
  Čtvrtek, 1 prosince, 2022

  Telefon rozložitelný na 3 části? Oppo má na svědomí další raritu

  Zdroj:Oppo

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Nejprve roztažitelný displej, teď telefon rozložitelný na tři části. Čínští výrobci při nejmenším zajímavých zařízení přišli s dalším zvláštním konceptem. Ve spolupráci s designovým studiem Nendo vznikl telefon, který toho s klasikami z hlediska vzhledu příliš společného nesdílí.

  Společnost Oppo není ve světě příliš známá. V tajnosti si ale tvoří a vyvíjí někdy celkem úsměvné modely. Před časem představila světu mobil s roztahovacím displejem. Patent spočíval v jednoduchosti – telefon stačilo pohladit na boku a on se sám zvětšil téměř o polovinu.

  Stejnou nenáročnost bude ztělesňovat také novinka, která se chystá vtrhnout na trh v příštím roce. Číňané a telefon rozložitelný na 3 části? To bude kategorie sama pro tebe. Nikdo totiž ještě s ničím podobným nepřišel, i když se o to třeba Samsung nebo Huawei snaží.

  Mobil, který je tentokrát hlavním tématem článku, je možno používat třemi jinými způsoby. Na první pohled je maličký, takže se v klidu celý vejde do dlaně. Po vysunutí jedné časti se může volat nebo poslouchat hudbu, druhá část zaručí zájemcům fotografování nebo hraní her, no a konečně poslední. Závěrečné vysunutí, to už je klasický velký telefon s formátem 7 palců.

  Oppo podrobnosti ještě neprozradilo, o všem se tudíž jen spekuluje. Na trh by ale mělo svůj výrobek dodat v průběhu příštího roku 2021.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS